Хіти тижня. "Європейці, крім балтів та поляків, ляжуть кістьми, аби Україна не вступила до НАТО", - волонтер

Це не означає, що нам не потрібна союзницька допомога та підтримка. Але це означає, що в політиці потрібно тверезо оцінювати реалії.

"Я наважусь стверджувати, що декларації українських політиків та експертів, які створюють подвійне хибне враження в українських громадян: а) реалістичності вступу України до Північноатлантичного альянсу в озорому майбутньому; б) НАТО як панацеї від російської агресії, – насправді шкодять обороноздатності нашої держави", - пише волонтер та правник Геннадій Друзенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"По-перше, НАТО – це організація, яка не спромоглась виграти війну навіть у Талібана і наразі ганебно залишає Афганістан, віддаючи на поталу релігійним фундаменталістам усіх, хто повірив "світочу демократії". Якийсь трагічний рімейк історії 10-річної радянської військової операції в цій країні, яку в Україні заведено таврувати.

Але я наразі навіть не про наявність у НАТО достатніх ресурсів та політичної волі перемагати. Я про інше. Доки прийом нових членів до альянсу відбувається консенсусом, Україні членство в НАТО не світить. Саме тому, що в нас сьомий рік триває війна з Росією. І тому, що європейці (можливо окрім поляків та балтів) навіть у нічному кошмарі не можуть уявити зіткнення з росіянами на полі бою. І тому ляжуть кістьми, аби Україна не вступила до альянсу і в них не виникло формального зобов'язання боронити нашу незалежність та територіальну цілісність.

І тому балачки про вступ до НАТО тільки ослаблюють нашу обороноздатність. Бо схожі на обіцянку підмоги, яка не прийде. І тому дезорієнтують наш народ, де саме лежить ключ до перемоги над російським агресором.

Усім адептам скорого вступу України до НАТО пропоную замислитись, чому велика Польща (Друга Річ Посполита) в 1939 році щезла з політичної мапи за три тижні. А маленька Фінляндія встояла проти сталінських армад?

Правильна відповідь: Польща сподівалась на союзників, а Фінляндія на себе.

Це не означає, що Україні не потрібні союзники, співпраця з НАТО чи статус "головного партнера США поза НАТО". Це не означає, що нам не потрібна союзницька допомога та підтримка. Але це означає, що в політиці потрібно тверезо оцінювати реалії. А реалії такі, що ще довго у протистоянні Росії ми можемо сподіватися насамперед на самих себе".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Помста за Іловайськ: Безпілотник ЗСУ зафільмував величезну колонну окупантів, котрим не судилося вирватися з лиманського котла (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 15:03

"Пам'ятаєте роzійську колону мородерів, які намагалася залишити Лиман? А її не стало. Ще одне нагадування кацапам, що Іловайськ і Дебальцеве їм не забули і не пробачили", - коментує відео СтратКом ЗСУ.

ЗСУ розширяють плацдарм у Луганській області та рухаються в напрямку Лисичанська, - мережа

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:46

"ВСУ смогли пересечь админграницу «лнр» и закрепиться в направлении Лисичанска", – заявив «представитель народной милиции лнр» Андрій Марочко.