Хіти тижня. Відставка генерала спричинила в Україні гучний скандал (документ)

Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Це далеко не так, вважає генерал.

Петро Порошенко і Валерій Кондратюк

Генерал-лейтенант Валерій Кондратюк написав заяву на ім'я президента України Петра Порошенка, в якій пояснюються вимушені причини подачі в лютому цього року рапорти про відставку, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України", - сказав Кондратюк.

За його оцінками успіх подальшого протистояння України з Росією багато в чому вже залежить, не стільки від особистого досвіду майбутнього президента, скільки від його чесності і щирого бажання продовжити цю боротьбу за незалежність і готовність проводити необхідні важливі реформи.

"Ключовим фактором успіху президента в сьогоднішній ситуації повинні стати його кадрова політика в призначенні професіоналів і його довіра в делегуванні їм повноважень", - додав він. "Один в полі не воїн, навіть якщо він президент" - сказав Кондратюк.

Нагадаємо, Валерій Віталійович Кондратюк - кадровий український військовий, розвідник, генерал-лейтенант. Пройшов шлях від офіцера до керівника спецслужб. У період з 2014 по липень 2016 був начальником департаменту контррозвідки СБУ, з серпня 2016 по жовтень 2017 очолював Головне управління розвідки МО України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Відкривала рот під чужий вокал": Білоруська співачка відмовилася співати за Лукашенка. Організатори не розгубилися... (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 21:46

Замість співачки на сцену відправили співати її пісню невідому дівчинку. “Сьогодні, я відмовилася співати на концерті. На відео не відома дівчинка, яка відкриває рот під мій вокал!”, - написала в соцмережі Соколова. За словами дівчини, ніхто не питав у...

Рош ха-Шана: В Умані хасиди почали святкувати новий рік (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 21:24

У комплекс раббі Нахмана пускають паломників тільки в захисній масці, на вході стоїть уповноважений працівник, який слідкує за цим. О 19:05 18 вересня з заходом сонця в Умані паломники почали святкувати єврейський Новий рік - Рош ха-Шана. У місті все с...