Хіти тижня. "Вот почему я не люблю "совок": Історик за допомогою одного фото показав усю суть СРСР

Історик і журналіст Павло Бондаренко пише у себе в Facebook, що його часто запитують, чому він так не любить «совок»? Причин насправді є безліч, але все-таки є одна з них, яка головна, передають Патріоти України.

У 1861 році в «глибинці» Російської імперії жили селяни, які до цього без дозволу свого господаря-поміщика не могли покинути своє село, навіть звільнені з кріпацтва. Злидні. Постоли. У 1961 році в глибинці імперії радянської кріпаки (колгоспники) без дозволу своїх господарів - голови колгоспу і голови сільради, не могли покинути село. Минуло 100 років, але постоли все ті ж і злидні ті самі. Тільки рабство товариші комуністи «взад» повернули.

«И не надо кричать «вы все врете!». Это действительно 1961 год. А я, дорогие товарищи, еще в 1980-м, в год Московской олимпиады собственными глазами видел на Белгородщине крытую соломой хату-мазанку с земляным полом, и ее хозяйку, которая меня, десятилетнего пацана испугала до икоты, потому что была точной копией Бабы Яги в исполнении знаменитого Георгия Милляра. И не одна такая хата в памяти запечатлелась», – написав історик.

За словами Бондаренка, найцікавіше, що селяни був взуті в кирзові чоботи в рік, коли СРСР в поспіху і в обстановці найсуворішої таємності запустив Гагаріна, щоб «обігнати» американців. "Жизнь космонавта – ничто, главное «уделать». Уделали. Но в США никто в лаптях не ходил и вот в таких избах, где печь как в 1861 году не жил. Даже в «глубинке». И тем более, в США не было крепостного рабства. А своего космонавта американцы запустили спустя 24 дня после Гагарина. Запуск транслировался в прямом эфире, ибо шансы вернуться у астронавта Шеппарда были 10 из 10. И прощальное письмо жене перед стартом он не писал. И «уделывать» американцы никого не собирались – о дате старта было объявлено заранее в прессе. Но главное – лапти, кирзачи и вот эта вот убогая нищенская одежка советских крепостных крестьян, как и убогое их питание тем, что на огороде выросло. Как по мне – величие страны определяется не тем, что она на три недели раньше «супостата» первого человека в космос запустила и не в количестве танков, пушек и подводных ракетоносцев. И даже не в ее размерах. А в том, во что обут и одет ее гражданин, куда и как он путешествует, в каких условиях живет, работает и отдыхает, какие книги может читать и какие фильмы смотреть", – написав Бондаренко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 23 лютого. "Кислі дівки" заміж не підуть

неділя, 23 лютий 2025, 7:05

23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...

Атака Трампа на Зеленського - що відбувається та що робити? - Бутусов

неділя, 23 лютий 2025, 6:56

1. Мета Трампа. . Примусити до укладання угоди на його умовах та під його особисті гарантії на період його чотирирічного терміну. . 2. Цільова аудиторія. . Політика Трампа спрямована на прихильників ізоляціонізму, яка завжди має значну підтримку с...