У Китаї обирають, хто може замінити Путіна у Кремлі і вже зупинилися на двох кандидатах. Про це заявив російський публіцист і політолог Андрій Піонтковський, який живе у США, передають Патріоти України.
За його словами, йдеться про власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина і депутата Держдуми Костянтина Затуліна, який недавно публічно визнав, що цілі так званої "СВО" з самого початку були нереалістичними і їх неможливо виконати.
"Пригожин і Затулін ніколи не мали жодного відношення до ядерної стратегії РФ. І раптом обидва почали повторювати грамотні речі. Особливо Пригожин. В кожній своїй промові він залишає дуже грамотний пасаж про неможливість його використання і неприпустимість навіть ядерного шантажу. І те саме каже Затулін", – каже опозиціонер.
Піонтковський вважає, що ці тези були ухвалені після повернення прем'єра РФ Мішустіна з Китаю. "Мені здається, що ці тези абсолютно не органічні, абсолютно нехарактерні для них, вони вставлені ось цими кураторами цієї групи і вставлені вони після повернення Мішустіна з Китаю. Багато аналітиків звернули увагу, з яким пієтетом, не у відповідності до протоколу, Сі Цзіньпін, спілкується з Мішустіним. У Китаї Мішустіна зустрічали урочисто, з караулом. Вони бесідували довгий час.
Всі помітили, що Китай критичні зауваження Путінові висловлює щодо ядерної зброї. Не тому, що вони такі миролюбні і хочуть допомогти Україні. А тому, що для Китаю це гостре питання. Приблизно 5 держав навколо нього: Тайвань, Південна Корея, Індонезія – перебувають на порозі до здобуття ядерної зброї. Там дивляться на Україну і хочуть отримати ядерну зброю. Китай це не влаштовує", – зауважив експерт.
На його думку, Пригожин і Затулін озвучують зараз вимоги Китаю. "Я думаю, що ось це партія, як її назвав "партія керованої капітуляції", вона вже налагодила контакти зі старшими китайськими товаришами", – підсумував Піонтковський.
Який замок, чи фортеця України не може похвалитись більш шаленим минулим? За це стратегічне укріплення на високому скелястому урвищі над Збручем боролися українські, монгольські, литовські, польські, угорські турецькі та татарські можновладці та армії
19 травня за новим стилем (1 червня за старим) вшановують пам'ять священномученика Патрикія Пруського, єпископа Іоанна Готського і мученика Калуфа Єгиптянина. За юліанським каоендарем сьогодні вшановують праведника Іова Багатостраждального, нагадують П...