20-річна дочка актриси Олени Кравець, Марія, навчалася в престижному Київському університеті імені Тараса Шевченка на спеціальності "Реклама та зв'язки з громадськістю". Проте вже після першого курсу дівчина покинула навчання.
На YouTube-каналі "Вдома поговоримо" вона розповіла, що на офіційній посвяті їм сказали, що три роки буде просто журналістика, а потім з третього-четвертого курсу почнеться піар.
Дівчині це не дуже сподобалося, але тоді її стримало те, що вона могла знайти нових друзів. Однак весь перший курс вона провчилася онлайн через пандемію коронавірусу.
Вона додала, що потім взяла SMM-курс, але це їй теж не сподобалося. Зараз вона контролює підготовку випусків програми "Вдома поговоримо", яку веде разом зі своєю зірковою мамою.
Крім того, дівчина професійно займається танцями.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...