У Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного збираються провести конкурс на найбільш естетичний прес серед військовослужбовців. Про це повідомив експерт Олександр Кочетков, він опублікував у Facebook копію відповідного розпорядження начальника академії полковника Романа Качура, передають Патріоти України.
На його думку, після скандалу із попереднім очільником академії Качур як новий керівник мав би зосередитись на проведенні службового розслідування і вжити заходи для недопущення подібного у майбутньому, але замість цього Качур "вирішив зайнятися культуризмом".
"Але не не сам - то було б півбіди, а навантажити курсантів і курсанток. Є справжнє розпорядження (дати на фото я замазав). Конкурсантам наказано брати участь з голим торсом, конкурсанткам - у спортивних топах. На першому етапі кубики преса демонструватимуть онлайн, у фіналі - наочно перед журі", - написав Кочетков.
Головна проблема конкурсу полягає в тому, що другий тур передбачає збір великої кількості військовослужбовців у одному місці, що в умовах російських обстрілів може закінчитись трагедією. "Є думка, що культуризм як тягання заліза у залі призводить до отупіння. Це абсолютно хибна думка. Але не у нашому випадку", - написав Кочетков.
Він також додав, що наявність пресу ніяк не корелюється із функціоналом професійних офіцерів, яких має готувати академія. Командири припускаються помилок під час бойових дій, зокрема й через те, що у навчальних закладах замість адекватної підготовки подекуди займаються "дурнуватою показухою".
"В мене більше 60 років спортивного стажу. І я точно знаю, що кубики пресу готуються на кухні: тримаєш дієту - будуть, ні - ні. Тому рельєфний прес - це для пляжу, а не для фронту, бо він майже нічого не каже про силу, витривалість та інші якості бойового офіцера", - йдеться у дописі.
Нагадаємо, Роман Качур очолив львівську Національну академію сухопутних військ 19 січня 2025 року. До нього академію майже 20 років очолював генерал-лейтенант Павло Ткачук. Його звільненню передували скарги курсантів на цькування, приниження, булінг, відсутність ліків у медпункті, низьку якість харчування і "ротну касу", коли курсантам доводилося скидатися на купівлю принтера, паперу, мийних засобів.
Жінка, яка 1 травня напала на активіста і волонтера Сергія Стерненка, винаймала квартиру в тому самому житловому комплексі та, ймовірно, отримала аванс за замах від російських спецслужб, повідомляють Патріоти України. Жінка 1979 року народження з Одесь...
В українських супермаркетах "декомунізували" популярний сорт яблук, названий на честь видатного українського мецената Платона Симиренка у 1880 році. На це звернула увагу українська журналістка Катерина Венжик, передають Патріоти України. Вона зазначила...