Конструктори почали створювати залізницю, що буде вдвічі швидше літака (відео)

У Нідерландах інженери компанії Hardt Global Mobility приступили до будівництва тунелю Hyperloop для тестування надшвидкісного потягу, який зможе розганятися до 1220 км/год.

Иллюстрация від rusjev.net

Компанія-переможець конкурсу SpaceX по реалізації проекту Hyperloop (Гіперпетля) планує побудувати тунель, який забезпечить рух поїзда в ваккумі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Це проект винахідника Ілона Маска. Мільярдер представив технологію «гіперпетлі» (Hyperloop) в 2013-му році. Тоді він розповів, що надшвидкісні потяги, що курсують в тунелі, долатимуть відстань від Лос-Анджелеса до Сан-Франциско (610 км) в два рази швидше літака - всього за півгодини. Hyperloop є тунелем-трубою, яка буде забезпечувати рух поїзда (у вигляді вагона-капсули) в ваккумі.

Компанія Маска SpaceX оголосила конкурс на реалізацію проекту. Тім Хаутер, засновник компанії Hardt Global Mobility, разом зі своїми однокурсниками з Делфтського технічного університету став переможцем конкурсу SpaceX в січні цього року. Днями його компанія відкрила в Нідерландах центр з проведення масштабних випробувань проекту Hyperloop.

За допомогою декількох інвесторів, серед яких, наприклад, будівельна фірма BAM і компанія «Нідерландська національна залізниця», Хаутер планує монетизувати проект. Разом вони побудують тунель довжиною в 30 м, встановлять всередині рейки і допрацюють дизайн «шаттла».

У Hardt Global Mobility заявили, що планують відкрити тунель Hyperloop в 2021 році. Потяги курсуватимуть між Амстердамом і Парижем, а час в дорозі складе 30 хвилин.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Володимир Зеленський відверто бреше про програму "Великого будівництва", присвоюючи результати попередніх урядів і місцевої влади

четвер, 29 липень 2021, 14:00

Розслідування на телеканалі “Прямий“ за липень 2020 року. Попри те, що в Україні зникли повідомлення про відкриття нових садочків і шкіл, вкрай поодинокі повідомлення про відкриття нових сільських амбулаторій, перше за роки незалежності наймасштабніше ...

Коли переступило за 50: Які продукти потрібно вживати, щоб продовжити молодість

четвер, 29 липень 2021, 7:50

Зберегти і фігуру і шкіру далеко за 50 років допоможуть кілька важливих продуктів. З віком метаболічні процеси в організмі сповільнюються, і переважна більшість людей починають набирати вагу. Як інформують Патріоти України, посилаючись на ЗМІ, дієтолог...