Коштував дорожче будь-якого генерала: Армія РФ втратила справжнього фанатика, - Іван Яковина

Андрій Морозов із позивним Мурз

Російський військовий і волонтер Андрій Морозов із позивним Мурз застрелився після того, як його змусили видалити оприлюднені в телеграм-каналі дані про втрати армії РФ в Авдіївці

Андрій Морозов вів телеграм-канал Нам пишуть з Яніни (фраза з роману Олександра Дюма Граф Монте-Крісто). 18 лютого він написав про те, що Росія втратила в боях за Авдіївку 16 тисяч військових і 300 одиниць бронетехніки, пише для NV Іван Яковин.

Загибель Мурза — це величезна втрата для російської армії. При тому, що він був для мене ворогом — сталіністом, фашистом і антилібералом, — він був гідний поваги як ворог розумний, ефективний, організований і невтомний. Він дуже багато робив для закупівель, постачань і введення в дію високотехнологічного обладнання для ЗС РФ — зв’язок, дрони, глушилки, оптика, електроніка і всяке таке інше.

Він дуже чітко бачив тенденції розвитку військової справи і діяв із випередженням, дістаючи і закуповуючи все необхідне. Плюс він налагодив дуже круту систему постачань обладнання у війська. При цьому він усе робив не за гроші і відкати, а реально на совість, як справжній фанатик.

Я за його роботою завжди стежив із дуже великою тривогою. Шкоди від нього було, як від цілої бригади, якщо не більше.

Загалом, його самогубство, чим би воно не було спричинене, — величезна удача для ЗСУ. Просто камінь із плечей.

Для ЗС РФ, відповідно, це дуже болючий постріл у ногу, який іще багато разів віддаватиметься їм болем і кров’ю в найнесподіваніших місцях!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...