На фронті - тактична пауза, і вона наразі більше на користь російській армії, заявив виданню Obozrevatel ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман, передають Патріоти України.
Водночас протягом цього часу у партнерів є час поставити ЗСУ більше важкої техніки для потужного контрудару, про що вони вже відкрито кажуть, зауважив військовий. Гетьман погоджується, що звільнення Криму має увійти до мети контрнаступу, але для цього Україні потрібні далекобійні боєприпаси.
Українські сили повинні взяти півострів в оперативне оточення, пояснює військовий, і вибивати залишки ворога далекобійними ракетами.
"Для цього дійсно треба буде вийти до Мелітополя, далі до Маріуполя і до Азовського моря, нам знадобиться далекобійна зброя, щоб перерізати шляхи постачання угруповання російської армії в Криму по суходолу, потім доруйнувати Керченський міст. Тоді Крим опиниться в оперативному оточенні, бо в такому разі вони зможуть щось постачати тільки морем, але це вже суттєво не вплине на боєздатність угруповання. Тоді ми зможемо атакувати військові бази в Криму, зокрема далекобійними ракетами, і звільнити український півострів", - сказав він.
Крим буде потужним політичним ударом по керівництву Російської Федерації, зауважує Гетьман. Понад те, Україна зусиллями міжнародних організацій повинна хоч би на кілька років після війни створити демілітаризовану зону на 200-300 км углиб Росії, щоб запобігти повторенню агресії Кремля.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...