У Китаї почали прокладати залізничне полотно для поїздів на магнітній подушці, передають Патріоти України. Їх максимальна швидкість - 1 000 км/год. Влада країни припускає, що, використовуючи магнітну левітацію, потяги зможуть розігнатися з нинішніх 350 км/год, на звичайних коліях, до 600-1 000 км/год. Це скоротить час подорожі з Ухані в Гуанчжоу в чотири рази - до двох годин.
(Source: Beijing News)
Проект, який знаходиться в окрузі Янгао, місто Датонг, розпочнеться з повномасштабної тестової лінії, повідомляє Science and Technology Daily.
За інформацією джерела cntechpost, випробування будуть проходити в три стадії на лініях довжиною 2 км, 5 км і 15 км. Особливість проекту - рух поїзда відбувається в трубі з частковим вакуумом.
Після тестування поїзда на спеціальній дільниці дороги експерти планують створити магнітну підвіску, яка розжене транспорт до до 3 000 і навіть 4 000 км / ч. Поїзд буде рухатися швидше авіалайнера, приблизно зі швидкістю пістолетної кулі, долаючи в секунду по 300 м.
Для того, щоб знизити витрати на експлуатацію високошвидкісних поїздів на магнітній підвісці, харчування електромагнітів буде реалізовано з використанням ефектів надпровідності.
Експериментальний маршрут спочатку прокладуть в центральній провінції Китаю. Будівництво почали після публікації результатів дослідження, яке провів проектний інститут China Railway Group Limited. Їм доручили техніко-економічне обґрунтування для створення нової мережі доріг від Гуанчжоу до Пекіна, за якими потяги могли б рухатися зі швидкістю від 600 до 1 000 км/год.
Висока швидкість означає, що після введення в експлуатацію подорож з Ухані в Гуанчжоу протяжністю 2 200 км скоротиться приблизно до двох годин.
Раніше в Китаї представили прототип високошвидкісного потяга на магнітній подушці з п'ятьма вагонами. Щодо технічної інформації, яку розкрили інженери компанії «Циндао Сифан», він здатний розвивати швидкість до 600 км/год.
В даний час в Китаї вже функціонує найшвидший в світі комерційний маглев-поїзд. Він з'єднує аеропорт Шанхаю з центром міста і розвиває швидкість в 431 км/год.
Тим часом, абсолютний рекорд швидкості залізничного транспорту на повітряній подушці залишається у Японії. Ще в 2015 році локомотив компанії Central Japan Railway на випробувальному полігоні розігнався до 603 км/год. А вже найближчим часом в країні почнуться випробування експреса Alfa-X. Він буде розвивати більш скромну швидкість - до 360 км/год, але завдяки особливій конструкції буде більш тихим.
У Китаї вже побудували дослідну лінію для випробування концепції з використанням для охолодження порівняно недорогого рідкого азоту. Потяги зі швидкістю руху 1 000 км / год і більше, швидше за все, будуть введені в експлуатацію до кінця поточного десятиліття.
ДОВІДКА:
Маглев або інколи магнітоплан (від англ. Magnetic levitation) — потяг на магнітній підвісці, що приводиться в рух та керується магнітними силами.Він, на відміну від традиційних поїздів, у процесі руху не торкається поверхні рейки. Оскільки між потягом і напрямною поверхнею є проміжок, сила тертя не діє, і єдиною гальмівною силою є сила аеродинамічного опору. Німецький маглев Трансрапід належить до монорейкового транспорту.Швидкість, яку розвиває маглев, співмірна зі швидкістю літаків, що дозволяє йому конкурувати з повітряним транспортом на відносно малих, як для авіації, відстанях — до 1000 км. Хоча сама ідея такого транспорту не нова, економічні та технічні обмеження не дозволили їй розвинутися в повній мірі: для публічного використання технологія представлялась всього кілька разів. Нині маглев не може використовувати існуючу транспортну інфраструктуру, хоча є проекти з розташуванням елементів магнітної лінії між рейками звичайної залізниці або під полотном автотраси.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...