Китай захопить території Росії: Нумеролог спрогнозував коли це може статися

Китай колись фізично захопить землі Росії, а не лише економічно поглине її, – розповів нумеролог Владислав Грицай. Про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю, передають Патріоти України.

За результатами нещодавньої зустрічі Сі Цзіньпіна і Путіна, вони підписали спільну заяву про поглиблення відносин всеосяжного партнерства та стратегічної взаємодії. Фактично таким чином Путін просто погодився віддати Китаю російський ринок.

"Сибір, який етнічно завжди був китайським, вже є китайським. Більше того, якщо ми подивимося навіть на офіційні показники, то побачимо, що є, наприклад, Алтайський край і там 70% землі вже зараз належать етнічним китайцям. Так, вони можуть бути громадянами РФ і займають посади в місцевих радах, однак це вже, по суті, є Китай", – розповів нумеролог.

Він додав, що саме тому в Китаю ментально немає такої агресії, "як у ординської Росії". Коли Пекін хоче перемогти, то демонструє силу і "починає поглиблювати економічно".

"Я вважаю, що насправді всі підписані документи були листом "на відвали" для Путіна, бо Сі Цзіньпін просто показав, хто в домі господар. Ми бачимо, що жодних постачань не відбулось і насправді не відбудеться. Бо РФ вже давно належить Китаю. Економічно вона вже є придатковим ресурсом Китаю, і ці підписані папери просто зафіксували те, що є наразі", – розповів Грицай.

"Я думаю, що протягом 5-6 років ми вже побачимо 100-відсотково землі Сибіру у складі Китаю, а може й не тільки ці землі", – прогнозує нумеролог.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нардеп "Слуги народу" Торохтій під час війни відпочиває за кордоном та їздить новим авто за 7 млн – ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:23

Торохтій був серед ініціаторів законопроєкту №7055. Ним передбачалася заборона на виїзд з країни для народних депутатів, окрім як за розпорядженням президента. Журналісти зафіксували, як народний депутат Богдан Торохтій використовує придбаний у березні...

Вже не старий радянський мотлох "Уралвагонзаводу": Як в Україні використовують трофейні танки Т-62 (фотофакти)

середа, 31 травень 2023, 2:40

Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна. Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вон...