
Повідомляється, що чотирирічний кіт жив в однієї господині, але протягом двох років ночував у її сусідки. При цьому дві жінки називали його різними прізвиськами — Бантик та Текіла. Одна з італійок заявила про крадіжку вихованця, коли її сусідка переїхала, і забрала тварину з собою. Отже, представники правоохоронних органів забрали вихованця у "крадійки" і повернули його в старий будинок.
Проте жінка, у якої забрали кота, звернулася з апеляцією до суду. "Доказів того, що не оснащений мікрочіпом кіт був вкрадений, немає. Не виявлено також свідоцтва того, що він належить першій жінці, за винятком медичної книжки. Тому кота повернули можливій викрадачці", — повідомляє видання.
Відомо, що жінки так і не прийшли до компромісу, і весела справа про крадіжку свійської тварини може потрапити в суд по цивільних справах.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...