"Маємо ситуацію, коли розвал Росії вигідний одночасно і зовнішнім, і внутрішнім силам. За такого історичного запиту в імперії немає шансів втриматись цілісною", - Голобуцький

"В нас на очах формується цікавий історичний феномен: "момент рівноваги внутрішнього і зовнішнього запиту на демонтаж імперії". Спочатку про демонтаж РФ на національні держави як єдиний ефективний спосіб убезпечити регіон від наступної російської агресії заговорили в Україні - окремі ініціативні групи, наближені до спецструктур, і власне самі безпекові структури. Це було ще 2014-го", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Потім за сприяння цих груп активізувались національні "рухи поневолених народів" всередині Росії. Але тоді більше як прагнення культурних автономій, а не державного суверенітету.
Потім ідею підхопили наші союзники, передусім з військових кіл, але пізніше долучились політики: імперія не може лишатись імперією, вона має припинити своє існування.
І тепер Кадиров перший заговорив про "удільні війська" в кожному регіоні, тоді до нього долічився Аксьонов з окупованого Криму, тоді Архангельщина... Місцеві "князьки" з ентузіазмом вчепились в ідею феодалізації, судячи з усього.
Ймовірно, російські чиновники другого ешелону і регіональні призначенці в такий спосіб розраховують втекти від відповідальності за збройну агресію Росії: мовляв, це Путін і Москва вирішували, ми ні до чого, в нас от свій регіон, своя влада, ми воювати не хотіли і відповідальність нести не повинні. І це цілком може спрацювати.
Відмова від судового переслідування в обмін на повноцінний демонтаж імперії - в принципі, це в наших інтересах і в інтересах союзників. Адже це вже стало консенсусною позицією: безпека регіону і світу в середньо- і довгостроковій перспективі можлива тільки за умови припинення існування Росії як величезної держави.
Незалежно від розвитку подій - чи наважиться Путін, чи ні - світ прийняв до уваги готовність Росії завдати ядерного удару по Європі. Отже, Росія має припинити бути, бо жодних обіцянок і гарантій від неї, що "більше ніколи", ніхто не прийме.
Отже, зараз маємо ситуацію, коли розвал Росії вигідний одночасно і зовнішнім, і внутрішнім силам. За такого історичного запиту в імперії немає шансів втриматись цілісною. І це добре для всіх".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В міноборони розкрили результативність Storm Shadow

понеділок, 29 травень 2023, 6:00

У міноборони України розкрили результативність використаних крилатих ракет Storm Shadow. Олексій Резніков розповів, що українські військові використовують зі 100% ефективністю ці далекобійні ракети. «Зі всієї кількості пусків Storm Shadow, які вже відб...

Домашній Плавлений сир, дієтичний та смачний. Всього три Інгредієнти!

понеділок, 29 травень 2023, 5:45

Без Масла, Без Яєць! Плавлений сир готувати дуже швидко та просто, майже через 10-20 хвилин можна смакувати справжній, смачний і корисний, домашній плавлений сир! Гарячим його можна подавати, як сирний соус до овочів, це дуже смачно та корисно! РЕЦЕПТ:...