
На тимчасово окупованій території Херсонської області було атаковано полігон, де перебували ворожі військові. Про це повідомляють різні пропагандистські канали, передають Патріоти України.
Удар підтвердив і спікер Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук. За його словами, туди якраз приїхали командири з російського угруповання військ "Днєпр" з перевіркою.
Водночас телеграм-канал "Николаевский Ванек" розкрив більше деталей про атаку. Зазначається, що було уражений полігон поблизу Подо-Калинівки Херсонської області, куди керівництво угруповання "Днєпр" приїхало з перевіркою вогневої підготовки підрозділів, яких готують на штурми н.п. Кринки.
"Як видно на відео, проводилися спільні заняття підрозділів 328 ДШП, 810 ОБрМП і 81 САП РФ. Мінус командирський склад і мінус близько 60 бійців просто на пісочку. Дякую колегам із ЗСУ за чітку розвідку і точність ракет", – сказано в повідомленні.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...