
На тимчасово окупованій території Херсонської області було атаковано полігон, де перебували ворожі військові. Про це повідомляють різні пропагандистські канали, передають Патріоти України.
Удар підтвердив і спікер Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук. За його словами, туди якраз приїхали командири з російського угруповання військ "Днєпр" з перевіркою.
Водночас телеграм-канал "Николаевский Ванек" розкрив більше деталей про атаку. Зазначається, що було уражений полігон поблизу Подо-Калинівки Херсонської області, куди керівництво угруповання "Днєпр" приїхало з перевіркою вогневої підготовки підрозділів, яких готують на штурми н.п. Кринки.
"Як видно на відео, проводилися спільні заняття підрозділів 328 ДШП, 810 ОБрМП і 81 САП РФ. Мінус командирський склад і мінус близько 60 бійців просто на пісочку. Дякую колегам із ЗСУ за чітку розвідку і точність ракет", – сказано в повідомленні.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...