Міста людей на Марсі: У мережі показали найцікавіші проекти колонізації Червоної планети (фото, відео)

Співробітники Interstellar Labs планують мережу біомів в Мохаві в Каліфорнії, яка може стати прототипом майбутнього житла на Марсі.

В мережі оприлюднили проекти колонізації Марса, серед варіантів є кілька досить цікавих і практичних, адже останні випробування прототипу Starship Ілона Маска натякають на те, що колонізація Марса - це не фантастика, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Паризька компанія Interstellar Labs займається будівництвом біорегенеративних сіл на Землі і за її межами. Зараз співробітники Interstellar Labs планують мережу биомів в Мохаві в Каліфорнії, яка може стати прототипом майбутнього житла на Марсі.

EBIOS - це експериментальна біорегенератівная станція, яка вдає із себе "кругле" село з "регенеративними технологіями життєзабезпечення". Головний принцип цього проекту полягає в створенні технологій, які допоможуть зберегти (і можливо відновити) земне життя на інших планетах. Зараз Interstellar Labs тісно співпрацює з NASA, щоб створити ідеальне середовище існування, яка допоможе людям почати нову епоху у вивченні інших планет.

Ще один проект, який вже відзначило NASA - концепт 3D-будинків від архітектурного бюро AI SpaceFactory. З цим проектом компанія увійшла в число фіналістів конкурсу від NASA і стала відома на весь світ своїми марсіанськими "вуликами". Оскільки проект спочатку передбачає використання тільки елементів, які є на Марсі, це зменшує його залежність від будівельних матеріалів з Землі, а значить і скорочує вартість, а головне час будівлі.

А ось переможцем конкурсу 3D-Printed Habitat Challenge від NASA став проект Zopherus, розроблений командою з Арканзасу. Передбачається, що на Червону планету приземлиться павукоподібних апарат з 3D-принтером, який спочатку досліджує територію, а потім почне будувати житлові модулі, які можуть бути зведені без втручання людини і можуть очікувати землян довгий час.

Також як і проект від AI SpaceFactory в якості матеріалу для друку Zopherus буде використовувати марсіанський грунт, який збиратимуть спеціальні роботи-помічники.

У списку цікавих і перспективних проектів є і такі, які вже мають прототипи на Землі. Так в ОАЕ вже практично повністю зведене марсіанське наукове місто Mars Science City від датського архітектора Бьярке Інгельса. Головна мета цього проекту - імітація життя на Марсі, а також створення космічного кампусу для вчених.

Роботи, які проводяться в лабораторіях Mars Science City, присвячені дослідженню форм енергії, їжі і води для майбутнього життя на Марсі. Всі споруди міста знаходяться практично під землею і захищені спеціальними куполами, які надруковані на 3D-принтерах. В якості основного будівельного матеріалу творці міста використовували пустельний пісок. Влада країни активно співпрацює з архітектурною компанією BIG і допомагають даним проектом, так як в ОАЕ зараз йде активна "пропаганда" космічних досягнень.

Якщо відійти від варіантів з 3D-печаткою додому, то варто виділити проект малазійських дизайнерів Seed of Life. Автори концепту планують використовувати бамбук, вирощений на Марсі, щоб побудувати житло для перших колонізаторів. Суть проекту полягає в зведенні серії овальних структур, витканих з бамбука автономними роботами. Творці стверджують, що такий принцип не вимагає ні будівельних матеріалів, ні дорогого устаткування для 3D-друку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​25 жовтня розполовинить Україну на два непідконтрольних Києву анклави", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 24 вересень 2020, 0:00

Зе-команду абсолютно не лякає перспектива передачі контролю над половиною держави агентам країни-агресора. "25 жовтня розполовинить Україну на 2 непідконтрольних Києву анклави. Майбутній мер Слов'янська Неля Штепа прибрала (або сховала "тільки для друз...

З архіву ПУ. Російський екс-ватажок терористів "ДНР" визнав, що саме він розпочав війну на Донбасі

середа, 23 вересень 2020, 23:55

Колишній ватажок терористичної "ДНР" Ігор Стрєлков визнав, що саме він почав криваву бійню на Донбасі. Він проговорився, звідки взяв зброю для вторгнення. Увага на гучну заяву Стрєлкова (справжнє прізвище Гіркін) від вересня 2019 року звернув Сергій По...