Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії.

Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зростуть на 43% від офіційно запланованих. Видання робить такі висновки, добравшись до таємних статей бюджету Московії.

Бункерний «заклав» на війну $65 млрд з $143 млрд, передбачених на утримання силового блоку русні. Це дуже мало, оскільки за оцінками Forbes, кожен місяць «денацифікації України» обходиться кремлеві $12 млрд. Тобто, лише на бойові дії потрібно $144 млрд, і це без врахування відновлення втрат військової техніки, виготовлення нових ракет і т.д.
До речі, запам'ятайте цифру в $78 млрд ($143 млрд видатків на силовий блок - $65 млрд на оборону) - стільки витрачається на різних там посіпак режиму - ФСБ, ФСО, Росгвардії, поліції і т.д.)

Дірка між офіційними та реальними видатками часто фінансується з таємних статей бюджету мордору, які сумарно складають 25%, або $95 млрд. Більшу частину цих мільярдів витратять келейно.

Тепер ми з вами можемо порахувати: федеральний бюджет русні складає $379,5 млрд. Загальний чек на «національну оборону» - через надмірну засекреченість - математично скласти важко, але він аж ніяк не може бути меншим за $222 млрд ($144 млрд видатків на війну + $78 млрд на утримання поліцейсько-фсбешного режиму). Сюди входять лише фінансування базових потреб тоталітарної держави: ведення війни та утримання решти силовиків.

Іншими словами, якщо Bloomberg та Forbes наводять коректні цифри, то виходить, що московити тратять сьогодні 3/5 свого федерастичного бюджету на війну з Україною. Але воєнні видатки русні загалом не особливо зросли, просто зменшилися доходи імперії та закінчуються різні позабюджетні заначки. Тому зростає навантаження на офіційну скарбницю.

Дедалі більше видань дають загальну оцінку ситуації у московитів. От найсвіжіше: Економіка Росії починає розвалюватися – WSJ. Там багато цікавих пасажів, але як на мене, ключовий ось: «Попри стійкість Росії в короткостроковій перспективі, довгострокова картина є похмурою: Москва буде набагато закритішою і надмірно залежною від Китаю".

Ми всі очікуємо перемог на фронті, але економічна війна проти РФ теж приносить свої результати, наближаючи нашу перемогу. Жоден серйозний аналітик не говорить про «крах московитської економіки через 2-3 тижні», але водночас жодна притомна людина не прогнозує спроможність бункерного режиму триматися роками. Іран та Північна Корея тут не можуть бути аргументом, оскільки жодна з них не веде повномасштабної війни.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Почему мы не смогли отстоять Угледар?" - Злий Одесит

п’ятниця, 4 жовтень 2024, 8:40

Именно этот вопрос задаётся чаще всего и будет задаваться ещё несколько дней. Устал на него отвечать, поэтому напишу для понимания. В нынешних условиях потеря Угледара была неизбежна, хотя предотвратить её можно было. Но, не всё зависело в этой ситуаци...

Народні прикмети на 4 жовтня. Чому українці з давніх часів намагалися бути дуже обережними цього дня та вішали цибулю та часник на дверях до рідної домівки

п’ятниця, 4 жовтень 2024, 7:05

4 жовтня за новим церковним календарем (17 жовтня за старим) - день пам'яті священномученика Ієрофея, єпископа Афінського. За старим календарним стилем - день пам'яті апостола від 70-ти Кодрата, а також єпископа Іпатія і пресвітера Андрія. ***. Ієрофей...