
Добровольці, які прийшли в армію з місць позбавлення волі, у більшості проявили себе максимально позитивно. Про це повідомив командир 1-ї роти 2 ШБ 3 ОШБр з позивним "Мося" в ексклюзивному інтерв’ю журналістці TSN.ua Аліні Туришин, передають Патріоти України
“Я всіма максимально задоволений. Багато з них по-щирому дуже патріотично налаштовані”, - відзначив він. При цьому військовий Третьої штурмової зауважив, що у його бригаді колишні засуджені не воюють окремим підрозділом.
“У бригадах сформувалися окремі батальйони, які називаються “Шквал” і вони окремо собі воюють. Ми зробили по-іншому. У нас юридично так само існує батальйон “Шквал”, але всі ці люди [тобто колишні засуджені] прикомандировані до звичайних піхотних батальйонів. Вони живуть в таких самих умовах, як ми, тренуються разом з нами, воюють з нами”, - пояснив “Мося”.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...