На уроках історії та патріотичного виховання: Школярів РФ зобов'язали вивчати інтерв'ю Карлсона з Путіним

У Російській Федерації школярі вивчатимуть інтерв'ю, яке президент РФ дав американцеві Такеру Карлсону, передають Патріоти України.

"Інтерв'ю президента Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону вивчатимуть у російських школах. Відповідні матеріали опубліковані на порталі навчальних програм, рекомендованих Міносвіти Росії та Мінпросвіти Росії", - повідомляти The Moscow Times.

Як зазначається, у пам'ятці для викладачів, яку підготувала автономна некомерційна організація "Агентство підтримки державних ініціатив", 2-годинне інтерв'ю називається "значущим освітнім ресурсом" і рекомендується до використання в "навчальних цілях". Зокрема, на уроках історії, соціальних наук і "в контексті патріотичного виховання".

Викладачам пропонується "організувати класні дебати", в яких школярі обговорювали б інтерв'ю. Рекомендується залучати дітей до "дослідницьких проектів", пов'язаних з темами інтерв'ю, а також "розбирати інтерв'ю як медіатекст", щоб "навчити учнів ідентифікувати надійні джерела інформації".

Згідно з відкритими джерелами, автономна некомерційна організація "Агентство підтримки державних ініціатив" РФ - науково-освітня організація, що реалізує "масштабні освітні ініціативи в якості федерального інноваційного майданчика".

Робота організації грунтується, в тому числі на практиках в області громадського контролю та оцінки якості освіти. Створена вона у 2021 році на виконання наказу Міністерства цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій РФ "Про план заходів, спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки дітей, на 2022-2027 роки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На моїх очах поклали 200 необстріляних мужиків": Російський окупант скаржиться на стрімке знищення його полку під час штурму позицій ЗСУ на півдні України

вівторок, 28 травень 2024, 8:05

Після штурму особовий склад окупаційного підрозділу нараховує трохи більше 200 бійців. Росіяни поскаржилися, що їх знову використають, як відволікаючий маневр, і знову будуть втрати. . На одній з ділянок фронту в Україні під час штурму армія РФ втрати...

Російський наступ триває. Протягом доби ворогу вдалося просунутися на Донеччині - Deep State

вівторок, 28 травень 2024, 7:15

Російські війська рухаються вперед біля Вільшани, Уманського та Нетайлового на Донеччині. Про це у ніч проти вівторка, 28 травня, інформує аналітичний канал Deep State. . Інформаційно-картографічний ресурс також Deep State в доповнення текстового пові...