"На встрече с главами фракций в ВР по дате инаугурации Зеленский был готов согласится на 28 мая или 1 июня. Но за мгновение до этого Богдан, сидящий рядом, вдруг дернулся, и...", - Alex Noyt

Нарада у Верховній Раді 4 травня. Андрій Богдан (зправа від Володимира Зеленського)

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією відомого блогера, котрий поділився інсайтом зустрічі майбутнього президента та його команди з керівництвом Верховної Ради за зачиненими дверима 4 травня. Далі мовою оригіналу.
"Как происходит управление страной в реальности, а не в сериале.

Весьма красноречивый пример произшел сегодня в ВР, который ясно показывает "самостоятельность" и "независимость" президента Зеленского даже в мелких вопросах.

Сегодня, на встрече с главами фракций в ВР по поводу даты инаугурации, после долгой дискуссии Зеленский был готов согласится на 28 мая или 1 июня. Но за мгновение до этого Богдан (смотрящий от Коломйского), сидящий рядом, вдруг дернулся, и заполошенно уткнул лицо Зеленского в экран своего смартфона. Прочитав текст на экране, Вовочка мгновенно уперся в 19 мая и начал грозится поставить голосовалку на сайт по этому поводу, чтобы давить на ВР.

Возникает вопрос, как вот "это" будет отстаивать позицию Украины в труднейших международных переговорах, в том числе с врагом, один на один? В переговорах которые могут идти по 10-12 часов или больше, как это было неоднократно в практике Пороха? А ведь это всего лишь дата инаугурации, а не что то более серьезное. Представьте каким образом , и главное -кем, будут приниматься стратегические решения по национальной безопасности или обороне?"

Варто також наголосити, що поспішаючи з датою інавгурації у Зеленського чи то по незнанню, чи не сприймаючи як перепону проігнорували той факт, що неділя 19 травня є всеукраїнським Днем поминання жертв політичних репресій. Це вже викликало нарікання у суспільстві, як не повага до історичної пам'яті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В «ЛНР» місцеві «козаки» заявили про можливість їх входження в структуру «Всевеликого війська Донського».

субота, 12 червень 2021, 22:50

В свою чергу ГІ «Права Справа» запевняє представників силових структур України і проросійські сили, які поки ще функціонують на теренах України, що і надалі послідовно та наполегливо буде протидіяти всіма можливими засобами спробам деструктивних антиукраї

З архіву ПУ. "Елегантно, витончено, відмінно!": Перша леді України привела мережу в захват (фото)

субота, 12 червень 2021, 22:00

Президент України Петро Порошенко і перша леді країни у червні 2018 року зустрілися з Королем Іспанії Феліпе VI і королевою Летісією. У мережі відзначили схожість у зовнішності між Мариною Порошенко та іспанською королевою, похваливши українку за те, я...