"На встрече с главами фракций в ВР по дате инаугурации Зеленский был готов согласится на 28 мая или 1 июня. Но за мгновение до этого Богдан, сидящий рядом, вдруг дернулся, и...", - Alex Noyt

Нарада у Верховній Раді 4 травня. Андрій Богдан (зправа від Володимира Зеленського)

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією відомого блогера, котрий поділився інсайтом зустрічі майбутнього президента та його команди з керівництвом Верховної Ради за зачиненими дверима 4 травня. Далі мовою оригіналу.
"Как происходит управление страной в реальности, а не в сериале.

Весьма красноречивый пример произшел сегодня в ВР, который ясно показывает "самостоятельность" и "независимость" президента Зеленского даже в мелких вопросах.

Сегодня, на встрече с главами фракций в ВР по поводу даты инаугурации, после долгой дискуссии Зеленский был готов согласится на 28 мая или 1 июня. Но за мгновение до этого Богдан (смотрящий от Коломйского), сидящий рядом, вдруг дернулся, и заполошенно уткнул лицо Зеленского в экран своего смартфона. Прочитав текст на экране, Вовочка мгновенно уперся в 19 мая и начал грозится поставить голосовалку на сайт по этому поводу, чтобы давить на ВР.

Возникает вопрос, как вот "это" будет отстаивать позицию Украины в труднейших международных переговорах, в том числе с врагом, один на один? В переговорах которые могут идти по 10-12 часов или больше, как это было неоднократно в практике Пороха? А ведь это всего лишь дата инаугурации, а не что то более серьезное. Представьте каким образом , и главное -кем, будут приниматься стратегические решения по национальной безопасности или обороне?"

Варто також наголосити, що поспішаючи з датою інавгурації у Зеленського чи то по незнанню, чи не сприймаючи як перепону проігнорували той факт, що неділя 19 травня є всеукраїнським Днем поминання жертв політичних репресій. Це вже викликало нарікання у суспільстві, як не повага до історичної пам'яті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Разумков прокоментував заяву колег-"слуг" про необхідність переїзду Конституційного суду до Харкова

неділя, 31 травень 2020, 5:45

Ініціативу нардепки від “Слуги народу” Галини Третьякової про перевезення Конституційного суду України з Києва у Харків підтримав представник президента у КС Федір Веніславський. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що КС має продовжити працю...

"У Миколаєві футболки "Россия. Вечно верный" продавали давно, але тільки тепер знайшлась людина, для котрої це неприйнятно", - політтехнолог Голобуцький

неділя, 31 травень 2020, 0:00

Без правового регулювання покарання за антиукраїнську діяльність (включно з юридичним визначенням, що це таке) з цим дійсно мало що можна зробити... "В Миколаєві продавали в цілком собі легальному магазині футболки "Россия. Вечно верный". Продавали вже...