
"Надюха Савченко сьогодні на Ньюзван, захищаючи шаріївців, пробила чергове дно - озвучила чи не найбридкішу побрехеньку Кремля, нібито майданівці (ЗСУ, Нацгвардія, "Азов", бандерівці - потрібне підкреслити) "катували антимайданівців" (мирних мешканців Донбасу, російськомовних, православних, туристів з РФ, немовлят - потрібне підкреслити): "Я уже це бачила. Я це бачила в часи початку Майдану і Антимайдану. Коли було те саме, коли Антимайдан і МАЙДАН БІГАЛИ І ВИЛОВЛЮВАЛИ одне одного, ВПЛОТЬ ДО ТОГО ЩО КАТУВАЛИ, дійсно, вплоть до того що били тільки за те, що, як говорилося, не згодні із тою чи іншою позицією", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"І хто з майданівців, коли радів через нагородження Савченко "Зіркою Героя", сподівався, що мине буквально кілька років, і вона відкрито, на публіку, назве його "катом"? Таке враження, що на Україну хтось наслав прокляття Антимідаса: що не торкнеться значущих для держави речей, рано чи пізно стає гівном.
--
А "танкогруди" Савченко заслуговують на окрему увагу: це вона в такий спосіб вирішила перебити цицьки Клітіної?))".
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...