"Надюха Савченко на "Ньюзван", захищаючи шаріївців, пробила чергове дно", - політтехнолог Голобуцький

Хто з майданівців, коли радів через нагородження Савченко "Зіркою Героя", сподівався, що мине буквально кілька років, і вона відкрито, на публіку, назве його "катом"?

"Надюха Савченко сьогодні на Ньюзван, захищаючи шаріївців, пробила чергове дно - озвучила чи не найбридкішу побрехеньку Кремля, нібито майданівці (ЗСУ, Нацгвардія, "Азов", бандерівці - потрібне підкреслити) "катували антимайданівців" (мирних мешканців Донбасу, російськомовних, православних, туристів з РФ, немовлят - потрібне підкреслити): "Я уже це бачила. Я це бачила в часи початку Майдану і Антимайдану. Коли було те саме, коли Антимайдан і МАЙДАН БІГАЛИ І ВИЛОВЛЮВАЛИ одне одного, ВПЛОТЬ ДО ТОГО ЩО КАТУВАЛИ, дійсно, вплоть до того що били тільки за те, що, як говорилося, не згодні із тою чи іншою позицією", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І хто з майданівців, коли радів через нагородження Савченко "Зіркою Героя", сподівався, що мине буквально кілька років, і вона відкрито, на публіку, назве його "катом"? Таке враження, що на Україну хтось наслав прокляття Антимідаса: що не торкнеться значущих для держави речей, рано чи пізно стає гівном.

--
А "танкогруди" Савченко заслуговують на окрему увагу: це вона в такий спосіб вирішила перебити цицьки Клітіної?))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вік живи - вік учись...: Італієць закінчив університет у майже 97 років (фото)

субота, 8 серпень 2020, 18:39

96-річний випускник додає, що не збираються зупинятися на досягнутому. Джузеппе Патерно із Сицілії став найстаршим випускником Італії – він закінчив із відзнакою факультет філософії та історії в Університеті Палермо. Чоловікові за місяць виповниться 97...

Безробіття в Україні: Експерти дали невтішний прогноз

субота, 8 серпень 2020, 18:24

Економісти вважають, що ситуація з безробіттям продовжить погіршуватися. Рівень безробіття визначається процентним відношенням кількості безробітних до загальної чисельності економічно активного населення в певний період. І за прогнозами економістів, б...