
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан запросив на свій передвиборчий мітинг у Дебрецені одного з колишніх українських військовополонених, яких Росія передала Угорщині. Про це повідомляють Bloomberg та Euronews, передають Патріоти України.
Bloomberg пише, що наприкінці грудня проурядові угорські групи в Facebook почали поширювати відео, на яких українські військові, етнічні угорці, хвалять росіян, які їх утримують, та просять Орбана допомогти їх звільнити.
Зазначається, що до лютого деякі з цих відео були опубліковані на російських урядових акаунтах, а потім їх показали на угорському державному телебаченні та на сторінках угорських військових.
В результаті міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто здійснив візит до Москви, після якого привіз двох українських полонених — один з них взяв участь у мітингу Орбана.
Euronews пише, що на запитання урядового видання Patrióta про те, що він передав би українському президенту, один з полонених відповів: «Українському президенту? Смерть». На питання про тих, хто «не вірить у паніку війни», сказав: «Хай у кожній людині буде витримка й надія».
Центр стратегічних комунікацій повідомляв, що українських військових із Закарпаття передають з російського полону до Угорщини за умови участі в пропагандистських відео.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...