NASA запрошує до освоєння крижаного супутника Європи всіх охочих

Оголошено конкурс на кращу ідею з пошуку життя на цьому супутнику.

Європа. Фото: bbci.co.uk

Космічне агентство США оголосило конкурс на найкращі ідеї щодо пошуку життя на Європі – супутнику Юпітера, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На думку вчених, під оболонкою з криги Європа приховує у своїх надрах глибокий океан води. Саме тому супутник Юпітера є головним кандидатом на пошук життя у Сонячній системі.

Наразі у планах вчених висадити на поверхню Європи космічний зонд, який сподіваються запустити вже у 20х роках. Втім конкретної програми запуску апарату поки що немає.

"Можливість посадки апарату на поверхню цього загадкового крижаного місяця, апарату, який зможе почати дослідження світу, де, можливо, є життя, - у центрі концепції, яку обмірковують науковці", - пояснив голова наукового відділу агентства Томас Цурбюхен.

Конкурсанти ж мають запропонувати найкращу концепцію експериментів для програми досліджень Європи. Конкурс складатиметься з двох етапів, під час яких їх оцінюватимуть експерти NASA.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...