Доброго ранку, друзі. П'ятниця і залишився тільки Саміт Сімки на цьому тижні. Чим завершуємо тиждень? Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:"- Саммит НАТО: НАТО продолжит оказывать поддержку Украине, настаивать на имплементации минских договоренностей.
- Сланцевики США довольны: Члены ОПЕК приняли решение о продолжении соглашения по сокращению добычи нефти на 9 месяцев, достигнутого в прошлом году совместно с 11 другими странами.
- Медленно, но уверенно: Нацбанк снизил учетную ставку до 12,5% годовых.
Также НБУ ослабил валютные ограничения для иностранных инвесторов.
- Рынок газа формируется и это очень хорошо - плюс еще один мировой трейдер:
Международный газовый трейдер DufEnergy зашел в Украину.
- Уголь не из России:
В Украину пришел первый балкер типа "Панамакс" с грузом антрацита из ЮАР.
Вот такой у нас сегодня обзор получился - с упором на экономику. Хорошего всем завершения недели".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...