Неймовірний проект житла всередині велетенської секвої (фото)

Архитектура, що зберігає ландшафт та природу.

Фото: dneprcity.netХмарочоси будуватимуть в стовбурах дерев. На нещодавньому конкурсі архітектурних проектів «Хмарочоси майбутнього» особливий інтерес викликав новаторський проект «Пам'ятник гігантові», повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Проект небоскреба внутри гигантской секвойи. ФотоЙого автори, архітектори з США, пропонують будувати висотні будівлі всередині стовбурів гігантської секвої, гнилих від часу. Таким чином можна виростити ціле місто посеред лісу, практично не порушивши ландшафту.
Проект небоскреба внутри гигантской секвойи. ФотоПроект американських архітекторів не тільки пропонує дешеве та економічне житло для людей, а й сприяє збереженню природного ландшафту. Хмарочоси пропонується розміщувати в стовбурах гігантської секвої, які вже згнили від часу. Як не дивно, це допоможе зберегти дерево - принаймні, зовні: адже інакше згнилий стовбур неодмінно розвалиться.
Проект небоскреба внутри гигантской секвойи. ФотоСеквої - найбільші окремі дерева в світі: середня висота їх - 50 - 85 метрів, ширина стовбура - 6-8 метрів. Крім того, секвої відрізняються довгожительством: деякі екземпляри можуть похвалитися віком в 3000 років. Проект американських архітекторів створений спеціально для Сьєрра-Невади - місця, де стародавні гігантські секвої ростуть природним чином.
Проект небоскреба внутри гигантской секвойи. ФотоВін був представлений на міжнародному архітектурному конкурсі «Хмарочоси майбутнього». На думку авторів проекту, він пропонує новий архітектурний підхід до гармонійного співіснування людини з природою.

Архітектура ховається в порожніх стовбурах, не порушуючи приголомшливого пейзажу, сформованого деревними гігантами. Будівля стає немов штучним органом, який замінив собою згнилі нутрощі дерева. Можливо, вже скоро людям доведеться жити ось такі незвичайні лісових хмарочосах!

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...