Неочікувано і шляхетно: Британець після теракту повернувся у ресторан, щоб сплатити рахунок

Річард Енджелл згодом оплатив рахунок і залишив чайові офіціантам.

Річард Енджелл«Персонал допомагав відвідувачам замість того, щоб допомогти собі. До того ж їжа була прекрасна», - пояснив свій вчинок чоловік, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Британський політичний активіст Річард Енджелл, який під час вечері в ресторані на лондонському ринку Боро став свідком теракту, на наступний день повернувся, щоб оплатити рахунок і залишити чайові офіціантам.

Він відпочивав з друзями в закладі Arabica Bar & Kitchen, коли до ринку під'їхали терористи в фургоні. За його словами, він побачив людей у крові на вулиці і почув стрілянину. В ресторані почалася паніка.

«Раптом ми зрозуміли, що охоронці спішно замикають двері, нам сказали нагнутися і прикритися. Люди лягали на підлогу, стукали по столах», — розповів Енджелл.

Він підкреслив, що поліцейські і медики прибули на місце «майже одразу і показали себе блискуче». За його словами, правоохоронці вже через кілька хвилин почали евакуацію людей з ринку і з розташованих навколо закладів, але складність полягала в тому, що багато хто в суботній вечір був добряче п'яним - декого навіть довелося виносити на руках.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...