Власник футбольного клубу «Монако» Дмитро Риболовлєв був помічений на переговорах між США та Росією. Так, мільярдера помітили в складі російської делегації разом з главою МЗС Сергієм Лавровим та радником Путіна Юрієм Ушаковим під час зустрічі в Ер-Ріяді у вівторок, 18 лютого, передають Патріоти України.
Риболовлєв не сидів за столом перемовин з офіційною делегацією. Тому, наразі, невідомо, чому мільярдера вирішили запросити до Саудівської Аравії. Однак, у біографії Риболовлєва є чимало фактів, які доводять, що російський олігарх повʼязаний як із Путіним, так із Трампом.
Дмитро Риболовлєв – російський олігарх та мільярдер. Входить до двадцятки найбагатших людей Росії за версією журналу Forbes. Колишній фактичний власник «Уралкалія» у 1990-2000-х роках, з 2011 року – основний власник футбольного клубу «Монако». Він придбав 66% акцій клубу лише за €1 в часи, коли команда перебувала у важкому фінансовому становищі та грала у другому дивізіоні.
Риболовлєв у 2008 році купив у Трампа маєток у Палм-Біч, повідомляло «Радіо Свобода». Сума угоди 2008 року тоді становила $95 млн. Але незабаром нерухомість заарештували через розпочатий шлюборозлучний процес Риболовлєва. Після розлучення бізнесмен вирішив продати маєток і продав його 2019 року.
Угода між Риболовлєвим і Трампом потрапила в поле зору американських ЗМІ на початку 2018 року. Тоді сенатор Рон Вайден попросив Міністерство фінансів США перевірити угоду. У листі наголошувалося, що Трамп купив ділянку в 2004 році за $41 млн, а через чотири роки продав її набагато дорожче. Російський бізнесмен і президент США стверджують, що один з одним ніколи не зустрічалися.
З 2012 року – громадянин Кіпру. Риболовлєв відомий як власник низки відомих картин ХІХ-ХХ століть. За даними ЗМІ, Дмитро Риболовлєв зібрав у 2003-2015 роках унікальну колекцію дорогих предметів мистецтва, вклавши в їх покупку близько $2 млрд. У його колекцію увійшли значні роботи Пікассо, Родена, Модільяні, Матісса, Ротко та Гогена. Одна з найдорожчих картин колекції – «Водяні змії II» Густава Клімта – була куплена за $183,8 млн. Одна з картин колекції Риболовлєва – «Спаситель світу» Леонардо да Вінчі – набула широкої популярності, коли при продажу встановила світовий рекорд: її ціна на аукціоні Christie's склала $450 млн.
У 2019 році Риболовлєва затримували в Монако за підозрою у корупції та зловживанні впливом під час судової справи проти швейцарського арт-дилера Іва Був'є. Журналісти виявили докази тісних зв'язків російського бізнесмена з високопосадовцями князівства, включаючи міністра юстиції та директора громадської безпеки.
Мінфін США також включив Риболовлєва до так званого «кремлівського списку» – наближеного до президента РФ оточення, проти якого уряд США може запровадити санкції. Однак, мільярдер уникнув санкцій як США, так і ЄС.
Протягом зими-весни 2025 року командування противника реорганізувало систему управління своїм угрупованням військ (УВ) "Юг", поєднавши з'єднання та об’єднання, які "штатно" входять до складу "Южного военного округа" (ЮВО) на кількох суміжних оперативни...
Партизанський рух "Атеш" знищив у Дагестані телекомунікаційний модуль, який забезпечував інтернетом та мобільним звʼязком важливі військові та військово-промислові обʼєкти росіян. Про це рух повідомив у Тelegram, передають Патріоти України. Модуль знищ...