Незвичайний, але прибутковий бізнес: Китаєць розлучає багатих чоловіків з коханками і повертає їх дружинам

Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік.

31-річний житель Китаю Сяо Шен обзавівся одним з найбільш незвичайних занять в світі: він розлучає одружених чоловіків з коханками і повертає їх назад до дружин, передають Патріоти України з посиланням на Odditycentral.

Цією роботою Сяо займається вже шість років. Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік. Серед них ситуаційний аналітик, менеджер по роботі з клієнтами, актори і режисери, готові допомогти Сяо при постановці певних сценаріїв розриву між коханцями. Способи, якими чоловік розлучає чоловіків і коханок, можуть бути дуже складними і дорогими, тому середня ціна його роботи становить 150 тисяч юанів (близько 23 тисяч доларів).
Восени минулого року Сяо найняла жінка, чоловік якої зраджував їй з молодою дівчиною. Сяо організував для подружжя коротку подорож, під час якого відправив чоловікові лист від незнайомця, де говорилося, що у його коханки з'явився новий хлопець. У конверті з листом також були фотографії як доказ. В результаті чоловік розлучився з дівчиною і налагодив відносини з дружиною. За цю роботу Сяо Шен отримав 200 тисяч юанів.
При цьому бізнесмен ніколи не дає ніяких гарантій, так як в його справі занадто багато факторів, які неможливо контролювати. Але в більшості випадків Сяо і його команда знаходять способи змусити одруженого чоловіка розлучитися з коханкою і повернутися в сім'ю.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді