Ніф-Ніф, Наф-Наф та Нуф-Нуф: Медведчук та його соратники стали героями дотепних фотожаб

У четвер, 13 травня, Печерський суд Києва взяв під домашній арешт народного депутата від "Опозиційною платформи - За життя" і кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука, якому раніше оголосили про підозру в державній зраді. Патріоти України пропонують вашій увазі фотожаби на соратників Медведчука, які прийшли підтримати його в суді.

Основним об'єктом народної творчості стало фото народних депутатів від партії "Опозиційна платформа - За життя" Іллі Киви, Вадима Рабиновича і Ріната Кузьміна. На сторінці Facebook "Баба і кіт" з'явилася світлина з написом "Ніф-Ніф, Наф-наф та Нуф-Нуф".

Політолог Олексій Голобуцький фонтанував фотожабами в Telegram-каналі AllГолобуцькій. Використовуючи для всіх одну основу, створив цілих три. У першому варіанті він додав сатиричні написи.

У другому - замінив зображення Кузьміна на постать ведучого телеканалу Медведчука В'ячеслава Піховшека в радянській військовій формі.

На третій фотожаби замість того ж Ріната Кузьміна з'явився актор і ведучий Сергій Сивохо, який одного разу невдало намагався налагодити діалог з Донбасом.

Telegram-канал "Міністерство П" опублікував у своїй стрічці фото, на якому депутат Ілля Кива посміхається з піонерським значком та в краватці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Безглуздість: Поки з Закарпаття в Угорщину пливуть пляшки, Україна купує у неї пластмасу

середа, 23 червень 2021, 8:10

Як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини та чому її ввозять з-за кордону? Навіщо Україна купує сміття з інших країн та як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини, яку ми щодня викидаємо на смітник. Ко...

Думку про те, що можна пити помірно, спростовано: Вчені довели, що будь-яка доза алкоголю шкодить мозку

середа, 23 червень 2021, 7:50

Дослідники з Оксфордського університету вивчили взаємозв'язок між самооцінкою споживання алкоголю приблизно 25 тис осіб в Великобританії і скануванням їх мозку. Давно відомо, що вживання алкоголю погано впливає на здоров'я людини. Думка про те, що можн...