"Ніхто із цивільних не має жодного права відкривати свій рот на тих, хто на фронті захищає Україну. Ніякі політичні, партійні, ідеологічні тощо розбіжності зараз не варті нічого. Ніщо нас, українців, не має розділяти", - написав громадський діяч та лідер українських добровольців Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Зараз важливо одне – зберегти націю й перемогти в нашій священній війні за незалежність. Усе інше – від лукавого і гра на руку одвічного ворога. У єдності нації – сила й майбутня перемога!".
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...