Хто не пам'ятає "Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено", радянську "Попелюшку" і фантастичний кіносеріал "Гостя з майбутнього"? Хлопчики з цих кінокартин прославилися на весь Радянський Союзповідомляють Патріоти України.
Однак мало хто знає, що трапилося з виконавцями ролей Кая, Колі Герасимова, Електроніка та Сироїжкіна в дорослому житті. Так, Олексій Фомкін спився і задихнувся в пожежі, а брати-близнюки з "Пригод Електроніка" співпрацювали з терористами на Донбасі. OBOZREVATEL зробив добірку фото акторів, які змінилися, і дізнався, що сталося в їхньому житті після дебюту в кіно.
Актор Олексій Фомкін мріяв побудувати успішну кар'єру в кіно, проте після "Гостя з майбутнього" хлопець більше не отримував ролей. Він вирішив піти в армію, але як раз у період служби його стали запрошувати режисери. У надії, що йому ще вдасться показати себе, після армії Фомкін влаштувався в МХАТ імені Горького. Вже тоді молодий чоловік страждав запоями, що стало причиною його звільнення з театру. Фомкіну довелося виїхати в село і працювати мельником. А у віці 26 років Олексій загинув, задихнувшись під час пожежі.
Ян став знаменитим після виходу фільму "Таємниця Снігової королеви" у віці 16 років. Після дебюту в кіно хлопчика почали активно запрошувати на зйомки. Пузиревського чекало велике майбутнє, однак його зломив невдалий шлюб із однокласницею. Він одружився у 18 років, у подружжя з'явився син Іштван, але любов швидко почала згасати. І коли дружина переїхала до мами і вирішила подати на розлучення, актор узяв дитину на руки і викинувся з вікна 12 поверху. Ян розбився на смерть, а падіння немовляти пом'якшили дерева. Дитині довелося пройти довге лікування. Зараз Іштван із мамою живе у Франції.
Сергій зіграв героїчного піонера Михайла Полякова в трилогії "Кортик", але в реальності хлопцю більше подобалося бути антигероєм. Так, уже в 13 років Шевкуненко перебував на обліку в дитячій кімнаті міліції і мав серйозні проблеми з алкоголем, а в 16 опинився за ґратами. На жаль, це був не поодинокий випадок – Сергій знову і знову потрапляв за ґрати за крадіжки. До 30 років він став відомим у кримінальному світі як "Шеф" і "Артист", а вже через 5 років його вбили. Сергія з матір'ю розстріляв спеціально найнятий кілер прямо у них у квартирі.
В'ячеслав Царьов назавжди увійшов у класику радянського кінематографа як "хлопчик із сачком" з комедії "Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено". Актор планував і далі будувати кар'єру в кіно, проте його спроби не мали успіху. Після дебюту у відомому фільмі Царьову довелося працювати вантажником і прибиральником. Колишній актор почав спиватися, а 2006 року помер від інсульту.
Клименко запам'ятався нам за фразою: "Я не чарівник, я тільки вчуся", проте, як і в інших юних героїв радянських фільмів, акторська кар'єра у "хлопчика-пажа" не склалася. Ігор знявся лише в ще одному фільмі – не дуже відомій стрічці "Щасливого плавання". Довгі роки він шукав себе, робив гітари з викинутих шаф, вступав до інституту на різні факультети та кидав навчання. Останні роки жив відлюдником і помер 2006 року.
Віктор Перевалов знявся також у фільмах "Дванадцять місяців" і "Стара-стара казка". Останню "дитячу" велику роль він отримав 1977 року, після чого зник "з телевізора". Актор закинув зйомки і працював у різних галузях: вантажником, монтером і навіть копачем могил. Хоча 2006 року Віктор і зіграв головну роль у фільмі "Графіті", але це ніяк не вплинуло на його попит як актора. Віктор помер за загадкових обставин у поїзді влітку 2010 року.
"Пригоди Електроніка" обожнювали переглядати всі через чарівних головних героїв. Але в житті брати були не такими приємними особистостями, як багато хто вважав. Так, хлопців відрахували з Поліграфічного інституту за аморальну поведінку, після вони пішли в армію, а після закінчення служби вступили в МГУ. Вчитися їм швидко набридло, тому знамениті близнюки так і не отримали вищу освіту, відкривши свій бізнес. В Україні вони скандально прославилися тим, що співпрацювали з терористами на Донбасі й потрапили в базу даних "Миротворець". Їм також заборонили в'їзд на територію нашої країни.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...