Остання зима війни. Влітку переговори вестиме вже не Путін. Наприкінці літа можна вийти на стійке перемир'я, - Кочетков

В експертному середовищі існують дві думки щодо таймінгу війни. Одні переконані, що наші союзники прагнутимуть максимально виснажити недоімперію, щоб вона була згодна не лише на мир на будь-яких умовах, а й навіть на загальне ядерне роззброєння. І тому допомога Україні дозуватиметься так, щоб війна на виснаження тривала роками.

Інші, серед яких і я, впевнені: недоімперія є глобальним симулякром. Ні її воєнна машина, ні система управління, ні економіка не витримають напруги розв'язаної Кремлем війни і опиняться на межі обвалення несподівано вже до літа наступного року.

Відповідно, зимою, що почалася, можна прогнозувати серйозні бої в Донецькій та Херсонській областях. Потім цілком реально може скластися різдвяне гуманітарне перемир'я чи щось на кшталт цього важливо для наших партнерів як символ, що мирні переговори в принципі можливі.

Весною недоімперія накопичить сили, якось натягає, озброїть мобілізованих і спробує перелому у війні. І це будуть уже останні конвульсії. Не бачу підстав, чому ця спроба валізи фюрерка виявиться успішнішою, ніж усі попередні. І тоді недоімперія посиплеться. А кремлівський Акела, що постійно промахується, стане остаточно не потрібен. Тому влітку реальні переговори про мир на справедливих українських умовах вестиме вже не Путін, а представники його оточення. Які й зараз підтримують контакти із США.

Наприкінці літа можна вийти на стійке перемир'я. Але це не буде міцним світом, доки недоімперія існує у нинішньому вигляді.

До речі, політична смерть фюрерка випередить фізичну смерть ненадовго. Готуватись треба вже зараз. Тому що йому не підійде звичайна труна, а лише дванадцятиметрова, як її столи для переговорів. Впевнений, що українські майстри ритуальних справ матимуть змогу виготовити його з належною якістю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

110 років із часу боїв на горі Маківка: Як січові стрільці змусили росіян відступати

вівторок, 29 квітень 2025, 15:59

110 років тому, з 29 квітня до 4 травня 1915-го, Українські Січові Стрільці боролися за гору Маківка з російськими військами під час Першої світової війни. Ті бої за Маківку стали одними з найвідоміших і найславетніших сторінок в історії легіону Україн...

"Це реально план, графік": Військовий експерт розповів, як ЗСУ обирають цілі для ударів по Росії

вівторок, 29 квітень 2025, 15:45

Україна має список всіх обʼєктів оборонної промисловості на території Росії, про що раніше повідомляв і очільник ГУР Кирило Буданов. Про це розповів військовий експерт Євген Дикий, розповідаючи про те, як Україна обирає цілі для ударів по Росії, переда...