"Пане Трамп. Якби не дощ в жовтні 1777 року, британці вже за два дні святкували б перемогу у Філадельфії, і ніякої Америки взагалі не існувало б", - пише бізнесмен та блогер Олексій Давиденко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Чи можливо, що американці виграли війну за незалежність лише тому, що у британців промокла під дощем форма? Ні, пане Трамп.
Путіна зупинила не багнюка. Путіна зупинили українці — звичайні люди, які не втекли, які билися й гинули за Київ і за Україну. Ваші байки про багнюку — це фарс, невігластво і цинічна спроба принизити їхній подвиг.
Історія вирішується не кліматом і не калюжами, а силою духу й рішучістю.
Українці не просто сиділи і чекали гарної погоди, вони чинили шалений опір, віддавали життя, палили колони, тримали оборону, коли майже ніхто у світі не вірив в нас. Щоб ці срані танки в багнюці не дійшли до Києва за 5 годин, віддавали життя в Гостомелі, в Василькові, в Охтирці, в Сіверську і по всій Україні.
Ваша теза применшує і мужність, і жертви українців, і той факт, що російським танкам завадив не бруд — а воля народу, стратегія військового керівництва, підтримка союзників, і мільйони тих, хто не здався.
Якби історію писали тільки дощ і вітер, Наполеон давно сидів би в Петербурзі, Гітлер господарював у Кремлі, а Колумб відкрив Америку ще до епохи Відродження — абсурд, але саме такою виглядає ваша логіка
Якби тільки погодні умови зупиняли ворога, то всі імперії жили б вічно, а героїзм, опір і військова стратегія були б не потрібні.
Пане Трамп! Визнати, що сказав дурню - це нормально. Справжній сором - вперто гнати цю ахінею далі, коли вже весь світ давно зрозумів, хто тут справжній клоун".
"Думаю, що вся ця світова ескалація може завершитися десь до 2040 року. Я кажу саме про світову напругу – не про нашу війну. Зараз стає все більше напруги в усіх частинах світу і можуть бути ще конфлікти", - пише у своєму блозі Андрій Коваленко, переда...
Незабаром британські ЗРК малої дальності RapidRanger (з ракетами LMM - Lightweight Multirole Missile) поступлять в Україну на суму у 1.7 млрд. фунтів (це десь приблизно біля 2 млрд. євро)... Більше того, британці готові допомогти локалізуати виробництв...