
"Це дивно, але більшість росіян реально не розуміють, за що проти них запровадили санкції. Не вловлюють вони причинно-наслідкові зв'язки", - пише блогер та мандрівник Костянтин Симоненко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Якось їхав я по Папуа – Новій Гвінеї джипом у місцеве село. Дорога була розбита, тому їхали повільно, часу було багато. І я став діймати водія запитаннями, чи залишилися в них ще людожери. Свого часу в Папуа справді процвітав поголовний канібалізм. Та й нині в них у столиці стоять хмарочоси, а за сто кілометрів від неї, у джунглях, місцеві ходять у пальмовому листі й живуть полюванням. Мало що там у джунглях коїться.
— ЗІЗНАЙСЯ, ЇСТЕ ТУРИСТІВ? — уп'яте запитував водія.⠀
— Містере, відчепіться від мене. Не їмо ми нікого! — утомлено відмахувався водій, намагаючись вести машину прямо.
Папуаси здебільшого невисокі на зріст і щуплої статури. Принаймні я нависав над водієм, як Ейфелева вежа над сигаретним кіоском.⠀
— Але ж раніше їли? Їли ж?⠀
— Та коли це було, то мій дідусь їв. Тато вже не їв, — виправдовувався папуас.
— Ну гаразд, у столиці не їсте, але ж племена в джунглях точно білих не проти з'їсти тушкованими в банановому листі, — не вгавав я.⠀
Водій сердито сплюнув у зачинене вікно, зупинив машину і почав мені пояснювати на пальцях.
— Дивіться, містере. Якщо зникне турист, його обов'язково почнуть шукати. Приїде поліція, рейнджери, кожного допитуватимуть багато днів, усіх дорослих мисливців повезуть до міста.
Плем'я весь цей час голодуватиме, а потім ще довго збиратиме велику суму, щоб викупити в поліції своїх чоловіків назад. І все заради чого? Тоді як банка китайської тушонки коштує менше ніж долар. Е-К-О-Н-О-М-І-Ч-Н-О невигідно туристів їсти! — підняв палець папуас.
Папуас розуміє причинно-наслідкові зв'язки, що якщо з'їсти туриста, то чекають санкції поліції та неминучий крах економіки племені. А ось для росіян чомусь не очевидно, що якщо напасти на сусідню державу й почати там убивати людей, то чекають санкції. Папуаси розуміють, а росіяни ні. Парадокс…".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...