"Паша Мерседес" заголосив українською, - Оксана Забужко

"Слухаючи, як Паша-Мерседес заголосив українською, спіймала себе на думці: ов, а це ж уже, схоже, починає збуватися прогноз наших "двадцятників" – що за долю української мови зможемо бути спокійними щойно тоді, коли нею заговорять бандити й проститутки", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А тепер чекаємо на свідчення найспритніших з отих 220 душ братви в справі виставки "Дары волхвов" у січні-2014 і прибулих тоді в Лавру, за день перед початком розстрілів на Майдані, автобусів із молодими, однаково стриженими "паломниками" однакової військової виправки... Дев'ять років минуло, терміну давности за ці злочини, вже можна докумекати, не буде, тож вперед, братіє, час настав, – щиросерде зізнання ще вможливить перекваліфікацію зі співучасника на свідка, ловіть момент і не баріться!

****

*Без жартів – те, що наш кримінал усе ще російськомовний, а тюрма всі роки незалежности й далі лишалась знаряддям русифікації сільських "сайгонів", є справді, об’єктивно, симптомом слабкої держави: кримінал як ніхто – як жодна інша соціальна група чи меншина – відчуває, "за ким сила" і до кого йому вигідніше "примкнути" (кажучи мовою історичної аналогії, до "політичних" чи до "табірної адміністрації"), так що "робоча" російськомовність наших "бандитів і проституток" свідчила про зовнішнє "чекістське управління" Україною навіть переконливіше, ніж російськомовність великого бізнесу".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Холера та гепатит А на черзі: Науковець розповів,які хвороби загрожують українцям після підриву дамби Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:59

Території, які опинилися під водою після підриву окупантами дамби Каховської ГЕС, є не просто затопленими, а вже й забрудненими. Через це з’явився дуже високий ризик поширення інфекційних хвороб. Про це в коментарі ЗМІ розповів директор Інституту водни...

У Криму росіяни збили власний БПЛА Mohajer-6

середа, 7 червень 2023, 21:30

У східній частині Криму з неба впав російський безпілотник Mohajer-6 іранського виробництва. Як повідомила окупаційна влада, безпілотник був заглушений російською системою радіоелектронної боротьби. «У східній частині Криму засобами РЕБ заглушено та по...