"Перебаранили тисячі російських п*дорів. Знищили купу техніки. Головне - вдалось вберегти більшість свого особового складу": Третя штурмова бригада повідомила подробиці своїх ар'єргардних боїв в Авдіївці

Процес виходу українських сил з Авдіївки Донецької області триває й зараз. Рішення про відхід було логічним та правильним. Про це заявив майор Збройних сил України, заступник командира 3-ї штурмової бригади Максим Жорін у Telegram.
За його словами, головне те, що вдалося зберегти більшість особового складу.
"Третя штурмова бригада за свій період перебування в Авдіївці встигла перебаранити тисячі російських п*дорів. Знищити купу техніки. Але головне - нам вдалось вберегти більшість свого особового складу. Що надзвичайно важливо для того, щоб далі вбивати п*дорів та звільняти свої території", - написав Жорін.
Заступник командира додав, що станом на зараз операція по виводу військ триває.
"Вихід з Авдіївки - це було правильне та логічне рішення. Але надзвичайно складне в реалізації", - зазначив Жорін.
Офіцер також додав, що ситуація в цілому на Авдіївському напрямку важка.
"Попереду нас чекають дуже складні бої", - наголосив Жорін.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...