"Перебаранили тисячі російських п*дорів. Знищили купу техніки. Головне - вдалось вберегти більшість свого особового складу": Третя штурмова бригада повідомила подробиці своїх ар'єргардних боїв в Авдіївці
![](/images/2024/02/17215459_zhorin_maksym.jpg)
Процес виходу українських сил з Авдіївки Донецької області триває й зараз. Рішення про відхід було логічним та правильним. Про це заявив майор Збройних сил України, заступник командира 3-ї штурмової бригади Максим Жорін у Telegram.
За його словами, головне те, що вдалося зберегти більшість особового складу.
"Третя штурмова бригада за свій період перебування в Авдіївці встигла перебаранити тисячі російських п*дорів. Знищити купу техніки. Але головне - нам вдалось вберегти більшість свого особового складу. Що надзвичайно важливо для того, щоб далі вбивати п*дорів та звільняти свої території", - написав Жорін.
Заступник командира додав, що станом на зараз операція по виводу військ триває.
"Вихід з Авдіївки - це було правильне та логічне рішення. Але надзвичайно складне в реалізації", - зазначив Жорін.
Офіцер також додав, що ситуація в цілому на Авдіївському напрямку важка.
"Попереду нас чекають дуже складні бої", - наголосив Жорін.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...