Передбачення Нострадамуса на 2024 рік: Третя світова війна, страшний землетрус, зміна Папи Римського, штучні органи та інше

Відомо, що Мішель Нострадамус був однією з найзагадковіших персон свого часу. Письменник, поет, астролог і алхімік, він писав катрени, які розшифровують досі. У них він пояснював, що трапиться з людством в майбутньому - багато пророцтв збулися. УНІАН з'ясував, якими були передбачення Нострадамуса на 21 століття, а точніше - на 2024 рік.

Передбачення Нострадамуса на 2024 високосний рік

Для того щоб зрозуміти передбачення Нострадамуса - читати їх потрібно обережно. По-перше, важливо не зациклюватися на сказаному, адже цілком ймовірно, що трактування і переклад можуть виявитися не зовсім вірними, і пророцтво збудеться не слово в слово. По-друге, Мішель Нострадамус був живою людиною і теж міг помилятися, однак, багато речей в історії все-таки побачив вірно.

  • Третя світова війна

Люди, що трактують катрени астролога, говорили, що почнеться 3 світова - передбачення Нострадамуса говорять про це практично безпосередньо. За одними даними, війна в Україні може бути тим самим конфліктом, який бачив провісник, за іншими - жахливі події ще попереду, в них буде замішана вся планета.

  • Землетрус

Згідно з даними істориків, у 2024 році трапиться страшний землетрус у Каліфорнії, який забере тисячі життів. Особливо страшно те, що подібне пророцтво давали і інші відомі віщуни, так що, Нострадамус теж цілком міг бути правий.

  • Зміна Папи Римського

Зміни в 2024 році будуть не тільки в плані зміни правління або територіальних претензій, але і в католицькій церкві. Передбачення Нострадамуса свідчать, що незабаром після початку нового року правління буде в руках іншого Папи, який принесе біди і небезпеки для людей.

  • Глобальне потепління

Великий алхімік бачив і те, як буде змінюватися клімат на планеті - багато тварин вимруть, відбудеться зміна полюсів, через це порушиться екосистема на Землі. За кілька років ситуація погіршиться настільки, що можуть вимерти цілі міста і країни.

  • Штучні органи

Мішель Нострадамус був упевнений, що в 21 столітті медицина дійде до такого рівня, щоб мати можливість виробляти штучні органи і пересаджувати їх людям. Це буде обумовлено необхідністю порятунку життів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Міст Путіна під загрозою: У Керчі пролунали потужні вибухи

вівторок, 5 березень 2024, 2:06

Напередодні церемонії перепризначення кремлівського диктатора на посаду, що запланована на 17 березня, Путін особливо чуттєвий до дошкульних ударів по своєму престижу. У ніч на 5 березня в районі Керчі пролунали вибухи. Рух Керченським мостом перекрито...

Керівний склад Енергоатому їде у Відень. Що не так із представництвом? - експерт

понеділок, 4 березень 2024, 23:34

"Представництво України в Раді керуючих МАГАТЕ - справа серйозна. Однак українські "атомні" чиновники підійшли до неї за звичним туристичним принципом", - пише експертка у галузі атомної енергетики Ольга Кошарна на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук",...