
Український журналіст Денис Казанський вбачає шизофренічні ознаки у заявах міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, який під час переговорів з американською делегацією у Саудівській Аравії заперечив удари РФ по енергетиці України. Про це повідомив у своєму Telegram із посиланням на заяву Лаврова, передають Патріоти України.
Так, у рамках переговорів американська сторона просила ввести заборону на атаки на енергоінфраструктуру, однак Лавров заявив, що РФ ніколи не наражала на небезпеку системи енергопостачання населення і цілями були тільки ті об'єкти, які безпосередньо обслуговують ЗСУ. "Такий вигляд мають переговори із шизофреніками", - написав Казанський.

Варто зауважити, що раніше Міноборони РФ заявляли, що атакують енергоінфраструктуру, пояснюючи, що вона підтримує ЗСУ. Також підтвердили в офіційному повідомленні останню масштабну ракетно-дронову атаку у ніч на 11 лютого, заявивши, що атакували газову інфраструктуру. Її теж пояснили тим, що "забезпечувала ЗСУ".
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...