"Перший відповідальний лідер після Путіна одним із перших актів зробить деокупацію захоплених територій", - Ілларіонов

Політолог додав, що коли це станеться, ще незрозуміло. Хоча очевидно, що це буде "не за нинішнього кремлівського керівника".

Андрій Ілларіонов. Фото:http://rusjev.net/

Крим і Донбас неминуче повернуться до складу України, однак не раніше, ніж від влади відійде президент Росії Володимир Путін. Таку думку висловив російський економіст і політолог, екс-радник президента Російської Федерації Андрій Ілларіонов в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Те, що російсько-український кордон буде відновлено згідно з нормами міжнародного права, Статутом ООН, заключним актом Наради з безпеки в Гельсінкі, Будапештським меморандумом, – це абсолютно точно... Це навіть не обговорюється", – зазначив він.

Політолог додав, що коли це станеться, ще незрозуміло. Хоча очевидно, що це буде "не за нинішнього кремлівського керівника".

"Навіть не треба турбуватися щодо цього. А перший відповідальний російський політичний діяч, причому не обов'язково прозахідний чи ліберальний, це не має значення, але відповідальний, який дбатиме про інтереси Росії та її громадян, одним із перших актів зробить деокупацію захоплених територій", – підкреслив він.

Ілларіонов додав, що політик, який дбає про інтереси РФ, обов'язково відмовиться від окупованих територій.

"Тому що окупація українських територій російськими військами і проросійськими формуваннями – це великий удар по Росії", – підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...