На Бахмутському напрямку російські окупанти "не вивозять" натиску з боку українських воїнів. Упродовж останніх декількох днів у лавах супротивника з'явилося багато відмовників. Про це розповів колишній командир полку "Азов", майор Збройних сил України, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін в ефірі "FreeДом", передають Патріоти України.
"Наш підрозділ, 3 штурмова бригада, та інші підрозділи, які знаходяться на Бахмутському напрямку, продовжують роботу і рух вперед. Абсолютно кожен день під натиском українських сил супротивнику доводиться залишати частину позицій. За останні кілька днів ми бачимо і чуємо те, що у противника в лавах... з'явилася велика кількість відмовників", - сказав воїн.
За його словами, у деяких підрозділах ворога з'являється певний хаос у плані управління. "Все це пов'язано з тим, що вони, як кажуть, не вивозять того натиску, того натиску, з боку наших підрозділів...", - додав майор.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького