Офіцер служби зв'язків із громадськістю 53 окремої механізованої бригади Оксана Чорна висловилася про те, які зарплати мають бути на передовій та в тилу. Про це вона написала у Facebook, передають Патріоти України.
За її словами, виплати мають бути справедливими, незалежно від того, чи перебувають бійці в тилу, чи на передовій. Чорна пише: тим бійцям, які штурмують посадки на лінії фронту, потрібно додати додаткові 10 000 гривень на день за кожен бойовий вихід. Також вона звернула увагу на таке: у той час, як одні ризикують своїм життям на передовій, але не отримують додаткових виплат, інші зовсім непогано почуваються в тилу та отримують ці гроші.
При цьому дані персонажі не поспішають у зону бойових дій, а роблять "липові" довідки ВВК про наявність хвороб і продовжують отримувати "бойові" виплати. "Реальний приклад. Сидить косарь десь у тихому розташуванні під Дніпром. Щоразу він вигадує, що в нього щось болить, проходить ВЛК, його визнають придатним і він знову знаходить нову болячку. І все ніяк до передової не доїде. І поки він там сидить йому що, теж бойові платити? 50 000 гривень за хитрість?", - пише офіцер.
Далі вона розповіла про свій досвід служби на передовій, про те, в яких умовах їй та її побратимам довелося жити. "Це ж війна все-таки. Тому якщо винаймати квартиру для тебе дорого, то не винаймай. Армія надає де жити, що їсти та у що одягнутися. А вже коли ти потрапиш на передову, то можна і розжитися якимись крутими ніштячками на кшталт зручної плитоноски або крутої термобілизни чи берц. Хоча я не купувала, мені друзі підігнали", - пише Чорна.
Також вона запропонувала всім, кого не влаштовує гола зарплата, перевестися в піхотні, танкові або артилерійські бригади. За її словами, "там усім і завжди платитимуться бойові".
Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...