
Після "бавовни" у Маріуполі окупанти переміщають техніку до Новоазовська. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.
"Наслідки вчорашньої росіяни тягнуть вулицями міста в Новоазовськ. "Тигри" (російські бронеавтомобілі - ред.) щось трохи назавжди втомились. Жаль, по вулиці не волочуть тих декількох десятків "хороших русских". Так би файний вийшов парад на святкування Дня окупації", - написав Андрющенко.

За його словами, сьогодні, 20 травня, було зафіксовано активне переміщення гвинтокрилів з напряму Бердянська в бік Маріуполя вздовж лінії моря. Від 4 ранку помітили також ракети та "шахеди" з Єйська/Приморсько-Ахтарська над приморськими селами в напрямку Запоріжжя. Крім того, від 6 до 7 ранку в Маріуполі знову працювала ворожа ППО в Лівобережному районі.

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...