У різних районах Ростова-на-Дону та області 16 лютого було чути гучний вибух. Внаслідок нього спрацювали автомобільні сигналізації, тряслися стіни та вікна будинків. Про це повідомляють російські телеграм-канали з посиланням на очевидців, передають Патріоти України.
Місцеві жителі повідомили опівдні про звук вибуху в Ростові. Водночас у місцевій владі регіону повідомили, що ППО в області не працювала. Очевидці розповіли, що в момент вибуху в будинках тремтіли вікна, стіни та предмети, спрацювали сигналізації машин. Звук порівнюють із шумом літака чи ракети. "На Воєнвєді (район міста) був страшний гуркіт, машини засигналили, і балкон мало не грохнув", – поділився один зі свідків.
Окрім Ростова звук вибуху було чутно і в передмістях – Батайську, Чалтирі, а також у віддаленіших містах області – Шахти, Новочеркаськ, Волгодонськ (відстань від Ростова понад 200 км) та інших населених пунктах.
Звук було чути також у станиці Старомініська Краснодарського краю. Гуркіт був такий, що шибки тремтіли.
Губернатор Ростовської області Василь Голубєв поки що не прокоментував ситуацію. Під останнім постом у його телеграм-каналі жителі регіону пишуть про звук вибуху та просять пояснити, що сталося.
Місцеві жителі зняли на відео, як по всьому Ростову репетує автомобільна сигналізація після звуку вибуху. Звук вибуху зафіксували на відео і в місті Шахти. На тлі чути вигуки дітей, які злякалися.
Вибух було чутно і в таких населених пунктах: хутір Червоний Крим, Ленінаван, Аксай, Шахти, Батайськ, хутір Нерухівка, Новочеркаськ, Азов, Родіоново-Несвітайський район, Гуково, Чалтир, Цимлянськ, Неклинівський район, Новошахтинськ, Краснодарський край – станиця Старомініська, селище Персіанівське, Червоний Сулін, Волгодонськ, Рогожкіно, Багаївський район.
Росіяни розповіли в соцмережах про звук вибуху:
У лютому 2022 року Харків встояв перед обличчям російських окупантів і продовжує давати відсіч загарбникам. Місто нещадно обстрілюється – і навіть гітлерівці не бомбили Харків так, як зараз це робить Росія. Про це розповів в інтервʼю "Суспільному" досл...
"Цікавий вибір імені: Лев XIII був людиною ХІХ століття, хто зробив значний внесок у перехід Католицької Церкви і конкретно Ватикану у нові умови XX століття. Вибір саме цього імені ніби обходить всі лінії XX століття після нього – дві світові війни, I...