
Війська країни-агресора Росії вночі у суботу, 6 грудня, атакували склад з медикаментами, зокрема з марлею та бинтами, та склад з шинами у Дніпрі. Про це повідомив міський голова Борис Філатов, передають Патріоти України.
Внаслідок удару виникли масштабні пожежі та задимлення. «Вони хочуть лишити нас взимку не тільки без світла, але і без ліків», — зазначив Філатов.

На місцях обстрілів працюють рятувальники, поліція та комунальні служби.

ДСНС своєю чергою повідомила, що у Дніпрі триває ліквідація пожежі після ракетної атаки. До гасіння вогню на складах залучено авіацію.


Раніше Дніпропетровська ОВА повідомляла, що росіяни вранці 6 грудня атакували ракетами Дніпровський район, зруйновано приватні будинки, постраждали три людини. Вночі окупанти били по Дніпру шахедами, виникли займання, розповідали в ОВА.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...