Походження статків так і не пояснив, а президент не вимагає: Що не так з головним розвідником Зеленського

Новий президент усіма своїми діями і поведінкою намагається показати, що він не такий, як попередник, але дещо залишається незмінним.

Владислав Бухарєв. Фото: Цензор.НЕТ.

"Президент Володимир Зеленський — дуже енергійна людина. Він щодня щось ініціює, когось звільняє чи призначає. Його прізвище постійно у новинах. Інколи їх не встигаєш відстежувати. Та одна новина особисто мене змусила на хвилинку спинитися у цьому насиченому інформаційному потоці", - пише журналістка Христина Бердинських у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"11 червня стало відомо, що президент призначив головою Служби зовнішньої розвідки України народного депутата фракції «Батьківщина» Владислава Бухарєва.

Бухарєв народився у місті Лебедин Сумської області. Він — досвідчений сбушник, адже 15 років пропрацював в органах Служби безпеки України на оперативних і керівних посадах. Після СБУ Бухарєв встиг кілька років попрацювати ще у Державній податковій службі, та стати першим заступником її голови.

Після Майдану Бухарєв повертається в СБУ і працює там на різних посадах до парламентських виборів-2014. Бо колишній працівник спецслужби і податкової вирішив взяти у них участь.

Він балотується від партії «Батьківщина» за мажоритарним округом Сумської області, в який входить і його рідне місто Лебедин. І перемагає на виборах. Пропрацювавши 5 років у Верховній Раді, Бухарєву вдалося залишатися маловідомим і непомітним депутатом, хоча фракція «Батьківщини» і нараховує лише 21 нардепа.

Проте Бухарєва виборці добре знають на його виборчому окрузі у Сумській області. Хоча б тому, що він багато років запрошував на Сумщину студію «Квартал 95», організовуючи їх безкоштовні концерти.

Після обрання до Ради за сприяння цього нардепа безкоштовні концерти «Кварталу» пройшли у 2015- 2016 роках у селищі Підопригори на Сумщині. Цей захід перетворився на щорічний фестиваль, що збирає 100 тисяч глядачів. Це більше, ніж на Олімпійському стадіоні. Крім «Кварталу», там виступають й інші різноманітні зірки. Наприклад, щороку співає Юлія Бухарєва — донька народного депутата. Та про неї трохи згодом.

Виходить, що Владислава Бухарєва, замовника своїх концертів, президент знає багато років. Та не цей факт найбільше здивував мене у цьому призначенні. Немає нічого дивного, коли обирають на посади людей зі свого оточення.

Найбільше вражає декларація нового очільника Служби зовнішньої розвідки України. Бухарєв усе життя працював лише в органах СБУ, податковій, і не займався бізнесом, а його дружина — шкільний вчитель. Та погляньмо у декларацію.

За минулий рік нардеп задекларував доходів на загальну суму в 818 тисяч гривень. Це його заробітна плата у Верховні Раді та покриття витрат на виконання ним депутатських повноважень. Дружина Бухарєва заробила ще 91 тисячу гривень.

При цьому, у вчительки є заощадження у латвійському банку на суму в 400 тисяч доларів. А сам Бухарєв торік подарував доньці квартиру в Києві за 14,5 млн грн, і паркомісце — за 950 тисяч. Тобто народний депутат зробив подарунків на майже 15,5 млн гривень. Йому б знадобилося більше 15 років депутатства у Раді — при цьому нічого не їсти і не пити — щоб накопичити таку суму.

Вам це нічого не нагадує? Один раз Служба зовнішньої розвідки вже фігурувала у ЗМІ в зв’язку з публікацією журналістського розслідування про статки одного свого працівника.

У 2018-му журналісти програми Бігус.інфо з’ясували, що у першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка і його родини є три будинки в Козині, елітному котеджному містечку в Київській області, на загальну суму у 8 млн доларів. Через цей сюжет вибухнув великий скандал, адже заразом виявилось, що родичі Семочка — громадяни РФ. Розвідник виправдовувався за все це в ефірі одного з телеканалів.

Між першим і другими туром президентських виборів Петро Порошенко звільнив Семочка, нарешті позбувшись токсичного персонажа в своєму оточенні.

Володимир Зеленський усіма своїми діями і поведінкою намагається показати, що він не такий, як Порошенко. Ставши президентом, він визначав два головні пріоритети у своїй роботі - боротьба з корупцією і мир на Сході. Та деякі кадрові призначення наштовхують на думку, що для своїх знайомих президент готовий іти на виключення.

Від керівника Служби зовнішньої розвідки ми все ще не почули пояснень з приводу походження його статків. Цього від нього не вимагає і президент — так діяли і попередники. Та в такому разі виходить не зовсім нова якість політики, чого очікують від енергійного голови держави".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трупы, трупы, трупы наших бойцов. Они везде. Насколько достаёт глаз - везде мертвецы": Z-воєнкор опублікував сповідь недобитого окупанда з Вовчанська

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:25

Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...