Полк ЗРК С-125 розгорнули на Харківщині

Зенітний ракетний полк, озброєний ЗРК С-125, розгорнули на Харківщині.

Полк ЗРК С-125 розгорнули на Харківщині

Про це стало відомо з публікації Служби зв’язків з громадськістю повітряного командування «Схід» на їх сторінці у Facebook.

Днями підрозділ провів тренування наближені до бойових з розгортанням комплексу на позиції.

Розгортання пускової установки ЗРК С-125

Один з відпрацьованих на вишколі елементів – протидія безпілотним літальним апаратам, які зараз є одними з найбільших загроз на досвіді бойових дій з відсічі російської агресії на Донбасі.

Розгортання пускової установки ЗРК С-125

Тактичне навчання для зенітного ракетного дивізіону стало черговим етапом підготовки до тактичного навчання з бойовою стрільбою, що відбудеться у вересні на державному полігоні «Ягорлик».

Діставання ракет з ЗРК С-125 з транспортного контейнеру

Нагадаємо, що інформація про наміри розгортання зенітного ракетного полку озброєного ЗРК С-125 стало відомо у 2018-у році.

Ракета ЗРК С-125 зі стартовим двигуном перед встановленням на пускову установку

Згодом, восени того ж року, на Державному випробувальному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області розпочалися бойові стрільби зенітних ракетних підрозділів Повітряних Сил ЗС України та випробування С-125М1 модернізованих на приватному підприємстві «Аеротехніка-МЛТ», але про поставку комплексів на озброєння тоді інформації не було.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Конектакотум або шарафуга: Український фермер виростив диво-фрукт (фото)

вівторок, 29 вересень 2020, 6:24

Відомо, що шарафуга - самий незвичайний з усіх гібридів і останнім часом користується все більшою популярністю. В Одеській області, в селі Шевченкове, фермер Дмитро Євдокимов вирощує дивовижний фрукт, під назвою конектакотум або як його називають в нар...

Ядерна зброя як козир, або Чи планує Саудівська Аравія тримати світ у страху, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 6:08

Нещодавно опубліковані документи вказують, що Саудівська Аравія може мати достатньо урану, щоб розпочати власну ядерну програму. Те, що Саудівська Аравія планує розвивати свою ядерну енергетику, давно відомо. Але спеціалісти побоюються, що разом з АЕС,...