
Поспілкувався тут з родичами в Криму - ось це реально втрачений регіон для України. Не тільки через РФ. Кажуть, жити стало дорожче, але ми - задоволені, назад не хочемо. Так пише блогер з окупованого Донецька Станіслав Васін, передають Патріоти України.
Запитав, на скільки дорожче. 10 яєць - "аж" 50 рублів (домашні - 70). М'ясо тітка не купує - навіть цін не знає. Я кажу: "В Донецьку яйця теж 50-55 р. Тільки замість пенсії в 8 тис. бабуся отримує 2700. А середня зарплата - 5-6 тисяч, якщо не військовий". Сестра в Криму 22 тис. на ТВ отримує.
Кажуть, дійсно комфортніше з Росією, хоча якість їжі та ліків впала. На Україну образа ще з Майдану + за Донбас - вони впевнені, що "з людьми треба було розмовляти, а не бомбити".
Коли питаєш, з ким конкретно треба було говорити - з Губарєвим, Стрєлковим? - не знають: просто говорити. Сумно, в цілому.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...