
Поспілкувався тут з родичами в Криму - ось це реально втрачений регіон для України. Не тільки через РФ. Кажуть, жити стало дорожче, але ми - задоволені, назад не хочемо. Так пише блогер з окупованого Донецька Станіслав Васін, передають Патріоти України.
Запитав, на скільки дорожче. 10 яєць - "аж" 50 рублів (домашні - 70). М'ясо тітка не купує - навіть цін не знає. Я кажу: "В Донецьку яйця теж 50-55 р. Тільки замість пенсії в 8 тис. бабуся отримує 2700. А середня зарплата - 5-6 тисяч, якщо не військовий". Сестра в Криму 22 тис. на ТВ отримує.
Кажуть, дійсно комфортніше з Росією, хоча якість їжі та ліків впала. На Україну образа ще з Майдану + за Донбас - вони впевнені, що "з людьми треба було розмовляти, а не бомбити".
Коли питаєш, з ким конкретно треба було говорити - з Губарєвим, Стрєлковим? - не знають: просто говорити. Сумно, в цілому.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...