
Поспілкувався тут з родичами в Криму - ось це реально втрачений регіон для України. Не тільки через РФ. Кажуть, жити стало дорожче, але ми - задоволені, назад не хочемо. Так пише блогер з окупованого Донецька Станіслав Васін, передають Патріоти України.
Запитав, на скільки дорожче. 10 яєць - "аж" 50 рублів (домашні - 70). М'ясо тітка не купує - навіть цін не знає. Я кажу: "В Донецьку яйця теж 50-55 р. Тільки замість пенсії в 8 тис. бабуся отримує 2700. А середня зарплата - 5-6 тисяч, якщо не військовий". Сестра в Криму 22 тис. на ТВ отримує.
Кажуть, дійсно комфортніше з Росією, хоча якість їжі та ліків впала. На Україну образа ще з Майдану + за Донбас - вони впевнені, що "з людьми треба було розмовляти, а не бомбити".
Коли питаєш, з ким конкретно треба було говорити - з Губарєвим, Стрєлковим? - не знають: просто говорити. Сумно, в цілому.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...