Пост Зеленського з "косовороткою" з'явився вчора в Інстаграмі рівно о 12-й годині. Це усе не було випадковим, - політолог

"Для того аби відволікти увагу суспільства від наболілих проблем, перевівши увагу на малозначущу тему у політтехнологів є один давній перевірений прийом. Суть його полягає у наступному. На першому етапі технологи спершу створюють штучний інформаційний привід. На другому - маніпулятивно концентрують на ньому увагу громадян і журналістів. Так от, здається вчора технологи Банкової проробили цей трюк", - пише на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" політолог Віктор Таран, передають Патріоти України, та продовжує:

"Для цього вони вчора спершу створили абсолютно штучний інформаційний привід, коли у День Вишиванки зробили фотографію Зеленського у сорочці, яка нагадує російську косоворотку.

По друге, створили довкола нього інформаційну бучу. При цьому вони використовували свої кишенькові ЗМІ та лояльних блогерів. Переконаний, це зроблено свідомо. Адже маючи величезний штат дизайнерів і стилістів можна було підібрати прекрасну автентичну вишивану сорочку.

Сорочку, яка б з одного боку відповідала всім українським традиціям, а з іншого не носила такий відвертий провокативний орнамент. І маю визнати – технологія вдалась. Слідкуйте за руками маніпуляторів з Банкової. Пост Зеленського з «косовороткою» з'являється в Інстаграмі рівно о 12 годині.

І під час прес-конференції присвяченій другій річниці інавгурації Зеленського ЗМІ та соціальні мережі починають обговорювати не прес-конференцію Зеленського, не те що він говорить, не результати його дворічного керування, а – його одяг.

«Косоворотка» - обурювались націоналпатріоти. «Не все так однозначно,» відповідали прихильники президента. Цей орнамент з’явився наприкінці 19 століття на території України. «Так цей орнамент з’явився на територіях компактного проживання переселенців з Росії!» продовжували патріоти, обурюватись патріоти. «Але ж ми єдині українці – какая разница!» відповідали прихильники Президента.

Така ситуація призвела до парадоксальної ситуації. Частина громадян, які критикують Зеленського за корупцію та помилки в державному управлінні (Борислав Береза, Мирослава Барчук тощо) стали на його захист.

В результаті противники Зеленського теж посварились між собою. Як бачимо – своєї мети Банкова досягнула. Суспільство сконцентрувалось до обговорення абсолютно не вагомої теми. Націоналпатріоти та прихильники Зеленського черговий раз пересварились між собою, переконавшись у взаємній неадекватності.

Зеленський зробив все по класиці – розділяй і володарюй. Натомість суспільство не обговорює більш важливі теми, на які Зеленський не дав відповіді. Чому на прес-конференції у Зеленського не розпитали про провалену операцію з вагнерівцями? Куди пропав суддя Чаус? Чому економіка України падає п'ятий квартал підряд? Де обіцяні вакцини? Чому на Сході триває війна? Чому Зеленський відмовляється назвати Путіна і Росію ворогом? І таких чому – дуже багато.

І до тих пір, поки суспільство та журналісти замість того аби питати у влади звіт за провалені реформи обговорюватимуть національні особливості вишиванок і косовороток, на Банковій спокійно готуватимуться до другого терміну Президенства Зеленського. Підготовку до якого він вчора де-факто анонсував".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трупы, трупы, трупы наших бойцов. Они везде. Насколько достаёт глаз - везде мертвецы": Z-воєнкор опублікував сповідь недобитого окупанда з Вовчанська

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:25

Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...