
Група окупантів із 205-ї окремої мотострілецької козацької бригади ЗС РФ потрапила в оточення на островах у Херсонській області. У противника є втрати – щонайменше шість "двохсотих". На важку ситуацію поскаржився військовослужбовець країни-агресора та блогер Єгор Гузенко (позивний "Тринадцятий") на своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України.
Загарбник записав аудіо і, щедро матюкаючись, сумним голосом доповів про обстановку. Фанат "СВО" сказав, що вчора (23 серпня) провів цілий день за "цікавим заняттям": дивився у монітор, телефонував людям, говорив, куди стріляти, давав координати, цілі, "рятував хлопців".
У цих "хлопців" із 205-ї ОМСБр, як зізнався окупант, шість "двохсотих". Кількість поранених він не назвав. Гузенко заявив, що його колеги "попали на островах". "Пи***ць там, молотилово у них!.. Щоб ви розуміли, людям на квадрокоптері цигарки та їжу закидали , – заявив військовий РФ. Він пояснив, що російські загарбники там не мають нічого, навіть води. "Вони воду з Дніпра пили!" – поплакався "Тринадцятий".
"Вони там в оточенні, вони всі в ах**!" – додав він. Гузенко також обурився, що це питання вирішував не генштаб РФ чи інше керівництво, а він. Блогер сказав, що не має пояснення, чому так сталося. Цікаво, що саме 205 бригаду противника пов'язують із підривом Каховської ГЕС.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...