Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень - але вже червоний, - Андрій Бондар

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Півень – птиця свійська, обмежена в локальному просторі. Його ареал обмежується двором і парканом, хоч у росіян паркани й не в моді. От тому скільки б цей півень не кукурікав в Оренбурзі, Орську і навколо них, це ні до чого на інших територіях Росії не спонукає, а відтак ні до чого не призведе.

Якби це був "чорний лебідь", ми б його відчули п'ятим пунктом свого колективного організму. Але ця повінь може стати чимось неприємнішим за просто локальну катастрофу значних масштабів. У голову лізуть аналогії сторічної давності. Голод на Надволжі та великий рух зголоднілих і знедолених народних мас людей звідти на південь Росії.

Отже, на мою думку, повінь може стати чинником активних ротацій, а з ними – глибокого незадоволення, тертя, взаємного дискомфорту. Вона волає про те, щоби маніпулятори свідомістю великих мас перемкнули на неї всю увагу державного тіла. Точніше, постраждалі волають, а на них ніхто не бажає перемикатися.

Тому в умовах війни повінь залишиться чимось на кшталт витісненої травми. Уявіть собі, ці люди водночас позбулися і холодильників, і телевізорів. Вони, по суті, об'єднані тепер в альтернативну групу потерпілих, пов'язаних спільною долею і спільною бідою.

А невдовзі іншу частину Росії чекає інший півень – але вже червоний. Горітиме тайга. І вони дуже сильно втомляться з її гасінням. І от тоді чорний півень і півень червоний народять гидке каченя, яке згодом може стати для всієї Росії справжнім "чорним лебедем". Точніше, Чорно-Червоним Лебедем ім. Дмитра Яроша".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Монобільшість у Раді створила МФО "Група дружби з країнами Карибського басейну". В це об'єднання вступила майже вся фракція "Слуга народу" та представники ОПЗЖ, - Борислав Береза

неділя, 26 травень 2024, 0:00

"Коли у країні війна, всі громадяни повинні працювати для перемоги. Вояки - воювати, бізнесмени - платити податки, депутати... Монобільшість у Верховній Раді натомість створила МФО "Група дружби з країнами Карибського басейну". В це об'єднання вступила...

"Люди втомилися, деякі божеволіють": CNN підготувала гучний матеріал про мобілізацію в Україні

субота, 25 травень 2024, 23:54

Відповідно до нового закону України про мобілізацію, який набув чинності 18 травня, українські чоловіки тепер стоять перед вибором: мобілізуватися та вирушити на фронт чи спробувати ухилитися від призову з ризиком бути спійманими та покараними. Подроби...