На тлі чуток про проблеми у стосунках із Настею Каменських Потап на сторінці в Instagram розповів, що полетів до Колумбії. Музикант також назвав мету своєї поїздки, зазначають Патріоти України.
Як відомо, Потапа часто критикують за його перебування за кордоном, але він продовжує розповідати про свої поїздки. Минулого року Потапенко встиг побувати в США, Іспанії, Туреччині, Великій Британії, ОАЕ.
За словами артиста, він «прагне досягти нових висот у своїй кар'єрі». «Лечу до Колумбії - країни, яка визначає музичні тренди в Латинській Америці. Колумбійські артисти, такі як Shakira, J Balvin, Karol G та Maluma, — справжні лідери світової музичної індустрії. І як продюсер, я маю надзвичайну можливість познайомитися з цією країною та працювати з найкращими авторами над створенням нових суперхітів», — написав артист і вкотре нарвався на хейт.
Настя Каменських же анонсувала тур Україною, який стартує 6 березня в Сумах.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...